Pocket Chef s60v5 (zevkli pişirme, dograma aşçılık oyunu )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Arkadaşlar Dokunmatik ekranlı symbianlar için güzel bir oyun tavsiye ederim.Dogra pişir hepsi senin elinde

Not:Arkadaşlar benİm N97 veya 5800 telefonum olmadıgı için deneyemeden ekliyorum...aNL..

maxicep.com ..aNL..
Bir teşekkür zor olmamalı:oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: 79madi, azadx, bufali ve 12 diğerleri

Darkness Lord

Üye
Teşekkürler

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
Süper teşekkürler.....

Maybash880

Maybash880

Üye
Gameloft..!

Sağolasın dostum.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
süpersin kardeş çok saol :oke:

bertuhh

Üye
saol

futbol123

futbol123

Üye
saolasın

fabulous05

Üye
Çok saol kardesim bende bunu arıyordum ellerın dert gormesın :oke::op:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt