Playstation Phone Yeni Resimler ve Detaylar

• 31 Ekim 2010
  • 462 Okunma
  • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Sony Ericsson&#8217;un çıkarmaya hazırlandığı Playstation Phone&#8217;un yeni resimleri ve olası özellikleri haberimizde

Öncelikle, internete sızdırılmış bazı resimlerde Playstation Phone&#8217;un Android 2.2 işletim sistemine sahip olduğu, bazılarında ise Android 3.0 işletim sistemi yüklü olduğu görülüyor. Bu durum farklı işletim sistemi sürümleriyle piyasaya sunulabileceği ihtimalini de akla getirmiyor değil.

< Resmi açmak için tıklayın >

Cihazın 8GB&#8217;lık bir microSD kart slotu ve minimum 512 dahili hafıza ile çıkacağı belirtiliyor. Ancak dahili hafızanın 1GB olabileceği de tahminler arasında. Resimlerde görüldüğü üzere cihaz tam olarak bir incelik sunmuyor. Cihazın 17mm inceliğin de yada HTC Touch Pro 2&#8217;den biraz daha ince olacağı tahmin ediliyor.

< Resmi açmak için tıklayın >

Cihazın tasarımı hakkında bir şeyler söylemek gerekirse, Playstation Phone geçmiş Sony Ericsson telefonlarından daha çok piyasadaki Blackberry telefon tasarımlarına benziyor.

Diğer resimleri kaynakta bulabilirsiniz.
    kaynak: İşte Playstation Phone - Yeni Resimler ve Detaylar - BilisimLive.Com

Yazan: techtakip
  2. vay tam oyun telefonu haa :D

3. Acaba Bataryası kaç mAh Olacak en az 1500 Olması Gerekir yoksa 1 günde biter

4. way be ne güzel ..

5. güzelmiş :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 04:33