play store telefonumu görmüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

eflatun987

eflatun987

Üye
    Konu Sahibi
play store telefonumu görmüyor.
Düne kadar oyun uygulama vs... Yüklerken teli rootladiktan sonra bağlanti hatasi ve az once yuklenecek cihaz yok. Hatasi aldim. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.

kralberk13

kralberk13

Üye
rootu kaldır resetle telefonu bakalım

eflatun987

eflatun987

Üye
    Konu Sahibi
rootu kaldır resetle telefonu bakalım
Hangi programi kullanicam? Pc tamirde, telden rootu kaldira bilirmiyim. King root kullanmistim. Telin hicbir ayarini kurcalamamistim. Kingrootu aktiflestirip kendisinin yuklettigi 2 uygulama vardi onlari calistirip ne ise yariyor diye ayarlarinda gezdim. Anlamadim ve sildim.

kralberk13

kralberk13

Üye
rootu kaldır pc le ne işin var arkadaşım :)

eflatun987

eflatun987

Üye
    Konu Sahibi
Nasil yapicam.
Baska bir uygulama mi indirmem lazim.

kralberk13

kralberk13

Üye
süper suya gir ayarlardan en altta rootu kaldır var ona bas tamamde sonra telefonu resetle root gitmiş olcak

eflatun987

eflatun987

Üye
    Konu Sahibi
süper suya gir ayarlardan en altta rootu kaldır var ona bas tamamde sonra telefonu resetle root gitmiş olcak
Dediğini yaptim. Root gitti ama kurcalayinca fark ettim. Android telefon google hesabina bağli sanki;
google telefonumu gormuyor değil hesabi actirmiyor. Rootlayinca bir şekilde telefonun guvenlilini kaybetti. Googlede telefonda kendi hicbir hesabini actirmiyor. Hesap acilmassa googleye sirtini dayamiş uygulama oyun vs... online Calismiyor. Guvenlik zaafini nasil giderebilirim. Rootu kaldirdim ama hesap acilmiyor. Fabrika ayarlarina dondurdum olmadi. Uygulamalari kaldirdim olmadi. Google play storeyi sildim tekrar yukledim olmadi. Ne yapabilirim. Google olmadan anroid nokia 3310 dan farksiz.

H0lligan

Üye
Dediğini yaptim. Root gitti ama kurcalayinca fark ettim. Android telefon google hesabina bağli sanki;
google telefonumu gormuyor değil hesabi actirmiyor. Rootlayinca bir şekilde telefonun guvenlilini kaybetti. Googlede telefonda kendi hicbir hesabini actirmiyor. Hesap acilmassa googleye sirtini dayamiş uygulama oyun vs... online Calismiyor. Guvenlik zaafini nasil giderebilirim. Rootu kaldirdim ama hesap acilmiyor. Fabrika ayarlarina dondurdum olmadi. Uygulamalari kaldirdim olmadi. Google play storeyi sildim tekrar yukledim olmadi. Ne yapabilirim. Google olmadan anroid nokia 3310 dan farksiz.
Bunu yukledigin bir sey tetiklemisdir root buna sebep olmaz ziraa telefonu ilk elime aldigimdan yaklasik 10-15 dkk sonra root ladim ve oyle devam ediyorum online oyun oynadim play store dan indirmeler yaptim/yapiyorum vs google dan herturlu faydalaniyorum yani aldigin hatanin ekran resminj atarsan daha net bilgi olur elimizde ona gore yardimci olurum
Root bazen bu yontemle gitmeyebiliyor root u kaldirmanin en iyi yontemi ya root ladigin aracla yada system/xbin klasorundeki su dosyasini silerek

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
host dosyasını sil (root lazım) daha sonra çalışacaktır
daha olmadı stock rom atıp garantiye ver

• Beğen
Tepkiler: H0lligan

Üst Alt