Play Store paused hatası

Sponsorlu Bağlantılar

EgeOgmen

EgeOgmen

Üye
    Konu Sahibi
Play Store paused hatası
Play store dan bişey indirmeye çalıştığımda paused hatası alıyorum bunu düzeltmek için ne yapabilirim ( general mobile discovery kullanıyorum 16gb)

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Play store dan bişey indirmeye çalıştığımda paused hatası alıyorum bunu düzeltmek için ne yapabilirim ( general mobile discovery kullanıyorum 16gb)

Merhaba
*General Mobile model telefonların büyük problemi de, indirdiğimiz uygulamalara güncel yaptırmayıp “paused hatası” vermesi.
Bunun da çözümü basit.
*Öncelikle telefonunuza hide.me VPN uygulamasını indirin. Uygulamayı açıp etkinleştirin. Google Play Store’a dönüp uygulamaları güncellemeyi deneyin. Paused hatasını almayıp hepsini update edebildiğinizi göreceksiniz.

Bir de Google Play indirme bekleniyor sorunu var, onunda çözümü:

*General Mobile Discovery cihazınızdan Ayarlar kısmına girin. Tüm Ayarlar diyerek Uygulamalar kısmına gelin.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

*Uygulamalar bölümünden Google Play Store’u seçin. (Dikkat: Google Play hizmetlerinde yapacağınız değişiklikler cihazınızdaki hesapların silinmesine ve verilerin kaybolmasına sebep olabilir. Fazla karıştırmayın
)

*Google Play Store’a girdikten sonra Verileri temizle deyin ve Güncellemeleri Kaldır seçeneğini kullanın.

*Ardından tekrar ana menünüzden Google Play Store’a girmeyi deneyin istediğiniz uygulamayı indirmek için. Bu sırada tasarımın farklılığını ve eski oluşunu fark edeceksiniz, sorun yok. Uygulamayı aratıp seçerek, indirme işleminizi başarıyla tamamlayabilirsiniz. Google Play Store indirme bekleniyor sorunundan kurtulmuş oluyorsun.
Üzerinden zaman geçtikçe Google Play Store kendini güncelleyeceğinden dolayı, her uygulama indirme öncesi sorun yaşadığınızda bu işlemi tekrarlamanızı tavsiye ederim.

Ekli dosyalar

Üst Alt