PKK, Tunceli'de kaçırdığı 2 kişiyi serbestbıraktı

Sponsorlu Bağlantılar

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
PKK, Tunceli'de kaçırdığı 2 kişiyi serbestbıraktı
Tunceli-Erzincan karayolunu 16 Haziran
tarihinde yol kesen bir grup PKK mensubu, o
gün bir şirket görevlisi ile bir sürücüyü de
kaçırmıştı. Bugün PKK cephesinden bizleri
sevindiren bir haber geldi ve 2 kişinin de
serbest bırakıldığı belirtildi.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
ikinci dersim operasyonu şart başka türlü temizlenecegı yok bunların

doctorrr

doctorrr

Üye
Senin ''Dersim harekatı'' dediğin ''Dersim katliamı''dır. Orada katledilen el kadar bebelerin de devleti yıkma gibi bi amacı vardı di mi zaten. Tiksindim sizden yemin ediyorum ya

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR ve Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Senin ''Dersim harekatı'' dediğin ''Dersim katliamı''dır. Orada katledilen el kadar bebelerin de devleti yıkma gibi bi amacı vardı di mi zaten. Tiksindim sizden yemin ediyorum ya
Ben dersim katliamını savunmam. Ayrıca günümüzden bahsediyorum

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
halen katliam der durursunuz. göster o el kadar bebelerin öldürüldüğüne dair kaydı kanıtı inanacagim sanaama ben sana dersim isyanının şeyh sait isyanının uzantısı olan pkknın katlettiği kundaktaki bebeğin fotoğrafını gösterebilirim katledilen binlerce vatandaşımızın fotoğrafını gösterebilirim şehitlerimizin fotoğrafını gösterebilirim. bana kulaktan duyma uyduruk tarihi bilgilerle gelme tamammı !

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve Dede
ismail

ismail

Üye
Yakında bu pkklılar kahraman olarak lanse edilecek bize. Vatan hainliği, çocuk istismasırı, ve buna benzer suçların cezası idam olmalıdır.

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Yakında bu pkklılar kahraman olarak lanse edilecek bize. Vatan hainliği, çocuk istismasırı, ve buna benzer suçların cezası idam olmalıdır.
Dinen hükmü ne ise uygulasansa keşke...

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-