1. Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.
 2. 2.5 Milyon Üyeye ulaştık! Bunun şerefine forumumuzda daha önce mesaj göndererek aktiflik sağlamış ancak forum kurallarına uymayarak ban cezası ile forumdan uzaklaştırılan üyelerimize yönetim olarak bir şans daha verme kararı aldık ve tüm engelleri kaldırdık! İşte Detaylar!
Duyuruyu Kapat

Piranha Charger A Type Radyo\USB\SD\MMC

 • 6 Aralık 2017
 • 98 Okunma
 • 0 Cevap

0/5, 0 Oy
 1. 2 Yılını Doldurdu ve Teyp Sağolsun Kafayı Yedi.Özellikle Açma Kapama Tuşu Zor Basıyor.Bir Aralar Kendi Başına Teyp Açılıp Kapanıyordu.O Huyundan Vazgeçti Fakat Bu Seferde Bir Sonraki Şarkıya Geçmek İstediğinizde Bir Önceki Şarkıya Geçiyor.Anlayacağiniz O Ki Uzun Vadede Sorun Çıkartması %100 Garanti Maalesef.Şarkı Değiştirme Tuşları Çok Kötü Yere Bazen Karta Değip Fm Moduna Geçmesini Sağlayabiliyorsunuz.Ayrıca Kapatma Açma Tuşuna Aux vs Gibi Modları Koymalarıda Çok Kötü Olmuş Çünkü Çoğu Kişi Teypi Aux Moduna Aluyor Kapandığını Zannediyor Ama Sabah Kadar Açık Kalıyor Teyp.Giriş Seviyede Bir Teyp

   


  Yazan: DarkredBlue61
  Son düzenleme: 7 Aralık 2017
Yüklüyor...
17/12/2017 - 07:23