Haber Pinball Tarzı Angry Birds Action İos ve Android İçin Duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Pinball Tarzı Angry Birds Action İos ve Android İçin Duyuruldu
Rovio’nun sadece oyun değil hediyelik eşya ve oyuncak satışlarında da beğenilen yüzü Angry Birds, Pinball benzeri bir tema ile yeniden mobil dünyaya dönüyor.

Yıllardır Angry Birds oyunlarıyla ekranlarımızdan düşmeyen Rovio, uzun metrajlı animasyon filminin vizyona girmesinden önce, yeni bir oyun ile karşımıza çıktı. Pinball tadındaki bu yeni oyun, animasyon filminden de esintiler taşıyor.

Tepe kamera açısından oynanan Angry Birds Action, alıştığımız domuzlara kuş fırlatma temasından oldukça uzaklaşmış. Yukarıda da değindiğimiz gibi, animasyon filmine vurgu yaptığı için, karakterler de biraz daha uzamış ve hareketlenmiş. Ayrıca, oyun içerisindeki pek çok mekan, bizi filme ısıtmayı amaçlıyor.
Oyunda yine sapan tarzında kuşumuzu çekip bırakıyoruz. 3 turlu bölümlerde, alandaki tüm yumurtalara çarpmak temel amaç. Bunun için açıyı iyi ayarlamak gerekiyor. Alan içerisinde kuşu sektirecek çeşitli nesneler mevcut. Ayrıca hızını kesecek ve durduracak engeller de bulunuyor. Bunları iyi hesap ederek, tüm yumurtaları kırmaya çalışıyorsunuz.

Kırmızı kuş ile başladığınız oyunda, daha sonra sarı ve siyah kuşa da kavuşabiliyorsunuz. Hepsinin kendisine ait özel yetenekleri var ve bunları yeri geldiği zaman kullanabiliyorsunuz. Rovio’nun kendisine has canlı ve renkli dünyasını yansıtan oyun, 90 civarında bölüm ile sevenlerini ekrana bağlayacaktır. Film, 13 Mayıs tarihinde vizyona girecek.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

ios için:
android için:

kralberk13

kralberk13

Üye
teşekkürler deneyip bildiririm
gmd cihazımda denedim kasma yaşandı sildim ama oyun güzeldi beceri istiyor

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ne Yapacaklarını Şaşırdılar :D

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Sıktılar artık dönderip dönderip aynı oyunları piyasaya sürmeye

Rygebin

Rygebin

Üye
Simdi de pinball demek :ehe.

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Ne Yapacaklarını Şaşırdılar :D

Sıktılar artık dönderip dönderip aynı oyunları piyasaya sürmeye

Simdi de pinball demek :ehe.
ya beyler bu angry birds düşmanlığı da nedir ya son derece güzel orjinal bir oyun candy crush ya da temple run gibi başkasının çakması değil (candy crush bejeweled serisinin taklididir temple runa gelince eğer sonic generations ya da sonic allstar racing falan oynamışlığınız varsa anlarsınız ne kastettiğimi; bildiğin kopyala yapıştır )
şahsen angry birdsü severim eğer konsolda falan çıksaydı çok daha popüler olurdu malum telefonlarda çıkan oyunlar o kadar da ön planda değil

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
ya beyler bu angry birds düşmanlığı da nedir ya son derece güzel orjinal bir oyun candy crush ya da temple run gibi başkasının çakması değil (candy crush bejeweled serisinin taklididir temple runa gelince eğer sonic generations ya da sonic allstar racing falan oynamışlığınız varsa anlarsınız ne kastettiğimi; bildiğin kopyala yapıştır )
şahsen angry birdsü severim eğer konsolda falan çıksaydı çok daha popüler olurdu malum telefonlarda çıkan oyunlar o kadar da ön planda değil
Düşmanlık değil dostum sadece farklı birşeyler yapsınlar hep aynı marka altında gidiyorlar

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Düşmanlık değil dostum sadece farklı birşeyler yapsınlar hep aynı marka altında gidiyorlar
tek oyun sıkıntı oluyor yani
buna katılıyorum bak rovionun iki oyunu var sadece angry birds serisi ve amazing alex diye bişey
başka oyunlar görmek güzel olurdu

Rygebin

Rygebin

Üye
tek oyun sıkıntı oluyor yani
buna katılıyorum bak rovionun iki oyunu var sadece angry birds serisi ve amazing alex diye bişey
başka oyunlar görmek güzel olurdu
Aslında 300 den fazla Çöpe giden projesi var. Angry Birds içinden tuttuğu için bu abartma.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Rygebin

Rygebin

Üye
Bu yazıyı birçok yerde okudum dinledim . Tüm projeleri yazmamakta ama bundan önce el konsollariyla çok uğraşmışlar . Java da zaten vardı .

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt