Pinball Arcade v2.22.31 (All Unlocked)


Buğra

Buğra

Admin
Pinball Arcade v2.22.31 (All Unlocked) Android 5.0 veya üzeri gerektirir. Yıllarca bilgisayarlarda oynadığımız Pinball ile aynı oyundur. Oyunda çok fazla farklı tema bulunmaktadır. Ayrıca online puan durumundan mevcut durumunuzu da görebiliyorsunuz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.farsight.AndroidPinball.javaProject

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt