Pil yüzdesi

Sponsorlu Bağlantılar

helarda

Üye
    Konu Sahibi
Pil yüzdesi
Herkese selam. Her şey tamam mod'la ilgilenenler epeyce mod yapmış, lakin takipteyim pilin sol yanına gelebilecek yüzde gösterimi yapılamamış. Bunu isteyen çok arkadaş vardır, imkansız mı bunu yapmak ? Widget falan değil bu arada...

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Büyük ihtimalle imkansız :)

Dereck

Dereck

Üye
imkansız değilde uğraşmaya değmez ayrıca ben zaten o kısımda yeterince fazla simge olduğunu düşünüyorum bide üstüne % eklemeye bence hiç gerek yok

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
asigsasi

asigsasi

Üye
imkansız değilde uğraşmaya değmez ayrıca ben zaten o kısımda yeterince fazla simge olduğunu düşünüyorum bide üstüne % eklemeye bence hiç gerek yok
oraya yüzde ekleyemezsin eklersen bile sadece görsel bir resim olur işleyişi olmaz

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN, helarda ve Symbianizer
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bak Çok Doğru Dedin İşte Gerçekten Çok Fazla Var Siğmiyorlar :sprSanırım Sadece Annada Varmiş Kalmiş Sonra BatteryMonitöru Kullan Ana Ekrana Atsın Widget Oh Mis :oley

Kayahan14

Kayahan14

Üye
ya bi şey diycem bu batarya şarj olurken farketmişsinizdir biraz ilerliyor , ilerliyor, ilerliyor doluyor ve baştan boşalıp tekrar dolmaya başlıyor bunun mifinde katmanları pil işareti yerine sayılardan yapsak aynı şeye denk gelmezmi

onurhanerk

onurhanerk

Üye
ya bi şey diycem bu batarya şarj olurken farketmişsinizdir biraz ilerliyor , ilerliyor, ilerliyor doluyor ve baştan boşalıp tekrar dolmaya başlıyor bunun mifinde katmanları pil işareti yerine sayılardan yapsak aynı şeye denk gelmezmi
Hatta katman sayısını 100 e tamamlayıp her katman içinde 1 den 100 e kadar sayı vermek mantıklı olurdu tabi %1 , %2 gibi ama mif olurmu bu bilemiyorum. Geçenlerde denemiştim ama yapamamıştım.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Hatta katman sayısını 100 e tamamlayıp her katman içinde 1 den 100 e kadar sayı vermek mantıklı olurdu tabi %1 , %2 gibi ama mif olurmu bu bilemiyorum. Geçenlerde denemiştim ama yapamamıştım.

%1..... bu şekilde olmaz, şarj aletini takınca kaç kere ilerliyor batarya içi ?

Kayahan14

Kayahan14

Üye
8 kere

MaxipmaN

Üye
Bak Çok Doğru Dedin İşte Gerçekten Çok Fazla Var Siğmiyorlar :sprSanırım Sadece Annada Varmiş Kalmiş Sonra BatteryMonitöru Kullan Ana Ekrana Atsın Widget Oh Mis :oley
annada 90 75 50 falan diyordu kullanışlı değildi

asigsasi

asigsasi

Üye
elimizde bu var olmazmı :)
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: aydin.yasin ve helarda
Kayahan14

Kayahan14

Üye
saat :D

Kayahan14

Kayahan14

Üye
top battery miydi bu

cyborg78

cyborg78

Üye
battery monitör'den daha iyi program varmı pil durumu için

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Ben bi şey anlamamıştım ondan

helarda

Üye
    Konu Sahibi
montaj mı bu kardeş
elimizde bu var olmazmı :)
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Montaj mı bu kardeş? Değilse link verir misin bakayım
o simgeleri değiştirmeyi veya yerlerini değiştirmeyi bilsem uğraşırdım. Hem şebeke çubuğu ile batarya arasını açabilirsin, oraya yüzde olur. Tabi şekilciym biraz da :)