Pide Fiyatları 2019


Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
2019 Ramazan ayının gelmesiyle beraber sofralarımızda ekmek yerine pide yer almaya başladı. Her yıl olduğu gibi merak edilen sorulardan biri olan pide fiyatları bu yılda bazı iller için belli oldu. Her ne kadar satıcıya ve gramaja göre değişken fiyatlar olsa da resmi ağızlardan gelen bilgiler doğrultusunda sizlerle 2019 pide fiyatlarını paylaşacağız.

İstanbul Ekmek Fırıncıları Sanatkarları ve Ekmek Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Erdoğan Çetin tarafından yapılan açıklamaya göre İstanbul'da 300 gram pide 2.5 TL fiyat ile satışa sunulacak. Geçtiğimiz günlerde İBB tarafından yapılan bir açıklamada İBB halk ekmek satan yerlerde 300 gram pidenin 1 TL fiyat ile satılacağı açıklanmıştı. Yani normal şartlarda fırınlardan 2.5 TL fiyat ile pide satın alabilirsiniz. Halk ekmek satış noktalarından ise 1 TL fiyat ile İstanbul'da pide alabilirsiniz.

Diğer taraftan İzmir ve Ankara'da ise pide fiyatları 2.5 TL olarak belirlenmiş durumda.
 
  • Beğen
Tepkiler: Eren Değerli ve sinan yüksel
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
300 gr pide 1 lira olsa, ekmek alan olmaz :)
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Burda 4,5 normal 10 kıymalı
 
  • Beğen
Tepkiler: Kavalcılı Köyün Faresi
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Pide zararlı Canan Karatay dedi

Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
0MG90

0MG90

Üye
560gr 2TL :oke:
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
Genc007

Genc007

Üye
Ankara BB Halk Ekmek de İBB Halk Ekmekle aynı fiyat 300 gram 1 tl
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt