picodrive 1.51

• 19 Ekim 2010
  • 5932 Okunma
  • 17 Cevap

1. :naughty:
    sis dosyasını kurunuz ve içindeki biosları c/data/Picodrive içine atınız ve sega cd genesis vb sega oyunlarını oynamaya başlayın :DD:oke::oke:

Yazan: ghostrider_95

picodrive 1.51 İndir

executioner92 ve Nadir bunu beğendi.
  2. teşekkürler..

3. iyi günlerde kullanın :D

4. saol

5. 5800 a olurmu?

6. ben yükledim ama yazılar renkler birbirine giriyor. bir ara düzgün görebiliyorum ama genelde yazılar ve renkler birbirine giriyor. telefon Nokia E63. sorunun çözümü varmı?

7. telefonun donanımıyla uyumsuzluğu söz konusu olabilir diğer emulatorleri kullanmanı tavsiye ederim vbag vnes gibi

--------------- Ekleme ---------------

tabikide

8. bu emülatör gen uzantıyı okumuyor hangi uzantıyı kabul eder acaba bileniniz varmı ayrıca gen uzantılı yani sega oyunlarını bundan başka emulator acmazmı

9. ayarlarından işlemci saatini yükselt kaydet olur

10. hocam bu emulatorun portable ekranda oynama secenegi yok mu normal ekranda oynucam ama bulamadım..:S

11. renk sorunu yaşayanlar için forumda konusu var s60v3 destek bölümünde ayrıca paylaşım için teşekkürler

12. ekran illaki yan mı olacak, ayarlarda düzeltme yok gibi, e90 var bende iç ekranda çözünürlük tutamıyor.

13. Arkadaşlar telefona kurdum ama ekran yatay bu.. dikey nasıl yapacaz

14. e63de çalışırmı kardeş çözünürlük sorunu olurmu

edit:oyunu açtım fakat görüntü bozuk

15. indiriyorum fakat klasör içinden program çıkmadı.yardımcı olabilirmisiniz

16. arama tuşuna basın ondan sonra sayı * ve # turlarından ekran ayarları yapılabiliyor

Yüklüyor...
13/11/2018 - 19:48