picodrive 1.35 Os9.xx

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berkkaralar

Üye
    Konu Sahibi
picodrive 1.35 Os9.xx
Arkadaşlar emulatörü bulduğum yabancı sitede olumlu konuşuluyordu ;
1-oyunlara daha hızlı giriş,
2-daha hızlı save-load özelliği (ayrıca daha kaliteli, bazen load yapılınca oyunlar bozuluyor ya, sorun % 90 halledilmiş)
3-gelişmiş ses efekt, grafik vs.. ayarları
4-resimde yanlış görmüyorsam mega CD yazıyor,segaCD oyunları denersiniz, o oyunlar daha kalitelidir...
not : deneme fırsatım olmadı çünkü n80 nime bi türlü hack yapabilmiş değilim, siz deneyip yorum bırakırsananız daha iyi araştırma yaparım...:pc:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: MehmetErdaL, dursun dogan, TatCeL ve 4 diğerleri

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
teşekkürLer ..

TopFury

TopFury

Üye
N80'i Secman ile direkt olarak hackleyebilirsin?
SecMan

berkkaralar

Üye
    Konu Sahibi

teşekkür ederim:sirit:

--------------- Ekleme ---------------

N80'i Secman ile direkt olarak hackleyebilirsin?
SecMan

ilgin için teşekkür ederim, ne yazık ki o program da yüklerken "sertifika hatası. uygulama satıcınızla görüşün" diyor.:ağlarım:

teşekkür ederim:sirit:

ilgin için teşekkür ederim, ne yazık ki o program da yüklerken "sertifika hatası. uygulama satıcınızla görüşün" diyor.:ağlarım:

sorunu hallettim sonun da, tekrar tekrar sertifika yaptım, yine kabul etmedi, telefona inat sürekli denedim yüklemeyi nolduysa kabul etti, telefon pes etti herhalde yada ben şanslıyım :aha:

TopFury

TopFury

Üye
Güle güle kullan.
Telefonu yenen adam :ehe

futbol123

futbol123

Üye
teşekkürler

frostxxx07

Üye
arkadaşlar ben yükledim hepsi iyide oyunları nasıl calıştıracaz nereye atacaz bilen varmı

atlantis2008

atlantis2008

Üye
Nokia C5 te mükemmel çalıştı

COESTO

COESTO

Üye
ben ugrastım ugrastım bır trlu bu program gen leri okumuyo

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
denicem

ömer_21

Üye
ya acaba bu emülatörde ekran tuşlarını nasıl modlayabiliriz yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler
:hmmm

berkkaralar

Üye
    Konu Sahibi
mesaj yazalı baya olmuş ama belki yardımcı olurum diye söyleyim, telefonun 5800 herhalde bu modelde çalışıcağını sanmıyorum:hmmm

berkkaralar

Üye
    Konu Sahibi
ben ugrastım ugrastım bır trlu bu program gen leri okumuyo

bu program .gen dosyasını tanımaz indirdiğin romların .bin yada .smd olması gerekli, emu harika bende şimdi kendi paylaşımımdan indirdim N95 te sonic oynuyorum :D

COESTO

COESTO

Üye
bu program .gen dosyasını tanımaz indirdiğin romların .bin yada .smd olması gerekli, emu harika bende şimdi kendi paylaşımımdan indirdim N95 te sonic oynuyorum :D
Demek senin tlfnda n95 , kardeş senden bi recam olacak ben kendi n95 imi bi türlü hack leyemedim gitti önceden n73 me kullanıyordum secman la 2 dk da yapardım ama maalesef n95 de secman hata veriyor . Acaba bana yardımcı olurmu sun.cevabını bekliyorum.tşkrler.

berkkaralar1

berkkaralar1

Üye
ooo tam yerine geldin N95 %100 hack ediceksin için rahar olsun :D hatta %10000000000000000 hacliceksin hemde 2dk de :D

http://www.maxicep.com/symbian-3-si...llanan-telefonlari-hackleme-video-545767.html

----------Eklendi @ 15:37:12 ---------- Yazıldı @ 15:36:14 ----------

Demek senin tlfnda n95 , kardeş senden bi recam olacak ben kendi n95 imi bi türlü hack leyemedim gitti önceden n73 me kullanıyordum secman la 2 dk da yapardım ama maalesef n95 de secman hata veriyor . Acaba bana yardımcı olurmu sun.cevabını bekliyorum.tşkrler.

bu arada konunun sahibi benim kullanıcı adı sonuna "1" ekledim sadece :D

MehmetErdaL

MehmetErdaL

Üye
2-daha hızlı save-load özelliği (ayrıca daha kaliteli, bazen load yapılınca oyunlar bozuluyor ya, sorun % 90 halledilmiş)

Evet, daha önce paylaşılan sürümde bu hata var ben yaşadım ve de sinir oldum : )

teşekkürler dostum..

berkkaralar1

berkkaralar1

Üye

Evet, daha önce paylaşılan sürümde bu hata var ben yaşadım ve de sinir oldum : )

teşekkürler dostum..

rica ederim keyfini çıkar :)

gece_kurdu_1998

Üye
N80 hacklemek için secman guduwaptan indirebilirsin ordaki sertifa hatası vermiyor guduwaptan n-gage oyunlarına girceksin ondan sonra n73me n-gage çalıştırma yöntemi diye bir sayfa var o sayfaya gir n73me n-gage rar diye programı indir ve rarın içindeki secmanı çıkar secmanı kurarken tarih doğru olsun ben n73me denemiştim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt