Piano Play & Learn Free Songs v1.5.454 [Vip]


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Piano Play, Android cihazlar için yayınlanan piyano öğrenme uygulamasıdır. Android 4.0.3 ve üzeri gerektirir.

Yenilikler:
Yeni ışıltılı piyano klavyemizi tanıtıyoruz. Artık gerçek 88 tuşlu bir klavyede 1000'den fazla şarkıyı çalabilirsin. Dene ve ne düşündüğünü bize bildir.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt