Photoshop İle Adınızı Harry Potter'ınki Gibi Yazın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
acinar66

acinar66

Üye
    Konu Sahibi
Harry Potter hayranları Eğer photoshop sahibi iseniz aşağıdaki adımları izleyerek kendi adınızı Harry Potter yazı biçiminde yazabileceksiz.
1.Adım : Öncelikle vrdiğimlinkten Harry Potter fontunu indirin

2.Adım : Sonra TTF dosyasını C:\WINDOWS\Fonts a kopyalayın
3.Adım : Photoshop'u açın ve File>New deyin ve istediğiniz boyutta bir text açın
4.Adım :Type Tool'u seçin sonra yukarıdan yazı biçimini '' Harry P '' olarak seçin sonra istediğiniz boyutta bir yazı yazın.

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar bunu konu açmada yeni olduğum için yanlışlıkla açtım.İşte En yenisi kusura bakmayn:oke:
http://www.maxicep.com/web-tasarim-grafikerlik-ve-programlama/photoshop-ile-adinizi-harry-potterinki-gibi-yazin-155547.html
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt