Photo Studio PRO v2.0.23 [Paid]

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Photo Studio PRO, Android cihazlar için yayınlanan fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Android 4.1 ve üzeri gerektirir.

Yenilikler:
Fotoğraflarınıza rengarenk etkileyici yanılsamalar eklemek için Akıllı efektleri kullanın, onları gerçekten tarzlı ve şaşırtıcı bir hale getirin.

B
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
  • Beğen
Tepkiler: cemil baba ve Murat Alper
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt