Phonetinfo V4.30(0)S60v3/v5/s^3 Anna Belle UnSigned Türkçe


celilcemre

celilcemre

Üye
    Konu Sahibi
PhoNetInfo 4.2.0 gibi firmware sürümü gibi ayrıntılı telefon ve ağ bilgilerini alır, IMSI, IMEI, SIM kart ve pil durumu, WLAN IP, MAC, MTU ve hız, bluetooth MAC ve aygıt sınıfı, şebeke modu, adı, sinyal gücü, (hücre ) ID ve ülke kodu, CPU hızı, tipi ve mimarisi; RAM ve ROM, görevleri çalışırken; MMC ve SD Kart; desteklenen kamera biçimleri, vb tüm bilgiler bir dosyaya kaydedilebilir.
Açıklama Alıntıdır.
 

Ekli dosyalar

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Orhan08


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt