Phoneix İle Nokia Cihazlara Flash Atma ( Dead Phone Flash )

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ürün kodunda 0599762 yazıyo siyah n8 ama ben bunu aratınca tepede çıkıyo bunla yapsam sıkıntı çıkarmı?
euro2 dg germany
Tam Anlayamadım? Cihazin N8 İse Renk Önemli Değil İstediğin Rengi At Sadece Sürüm Numaralarına vede RM Nosuna Dikkat Et

onurw58

onurw58

Üye
Tam Anlayamadım? Cihazin N8 İse Renk Önemli Değil İstediğin Rengi At Sadece Sürüm Numaralarına vede RM Nosuna Dikkat Et
ben şu türkiye seçiyosunya videoda bende öle bişiy gelmedi ve tepede germany fln yazınca şüpelendim bu almanyanınmı diye

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
silivriserdar

silivriserdar

Üye
Bildiğim kadarı ile bu program artık çalışmıyordu. Emin Değilim ama denemem Lazım.

Alıntı yaparak cevaplayın.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
bu hatayı alıyorum acaba neden bi bilginiz varmı?
product code ile doğru bir klasör açtım ve dosyalar eksiksiz anlamadım neden
Videoya Bakarak Yaptın Değilmi? Videodaki PRogram İle Denedin? Ayrica Cihazin Şarjı Full USB Kablosuda Orjinal Olmak Zorunda
Bildiğim kadarı ile bu program artık çalışmıyordu. Emin Değilim ama denemem Lazım.

Alıntı yaparak cevaplayın.
Kullanılıyor

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar
onurw58

onurw58

Üye
Videoya Bakarak Yaptın Değilmi? Videodaki PRogram İle Denedin? Ayrica Cihazin Şarjı fu ll USB Kablosuda Orjinal Olmak Zorunda

Kullanılıyor
kablo orjinal sarj %18 di :D neyse yağrın fuller denerim ve sonucu yazarım
ve evet videodakinin aynısını yaptım

onurw58

onurw58

Üye
Team Ver Bakayım Özelden Olmazsa
olur ben sabah bir demiyeyim olmadı müsait olduğun bi vakit bakarsın tekrar teşekkürler
bide skype kullanıyomusun?varsa oradan ekleyeyimde konuya boş yorumlar atmayayım hem seni açık bulamam fln :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
olur ben sabah bir demiyeyim olmadı müsait olduğun bi vakit bakarsın tekrar teşekkürler
bide skype kullanıyomusun?varsa oradan ekleyeyimde konuya boş yorumlar atmayayım hem seni açık bulamam fln :D
Buradan Yaz Ulaşamazsan Pcde Değilimdir Zaten

• Beğen
Tepkiler: onurw58
onurw58

onurw58

Üye
son olarak (cidden son) özelden mesaj atmayı bilmiyorum :(

onurw58

onurw58

Üye
Profilimin Üstüne Tıkla ORada Özel MEsaj Gönder Olacak Kouyu Gir Altınada Mesajı Yolla
eyw
sırf şu yazılım konusu yüzünden symbiandan nefret ettim ofw yüklerken hata çıkıyodu cfw yükleyem dedim ama nafile bu hatayı veriyor :duvar2::vur:duvar2:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye

LİNK KIRIK

BUDA KIRIK

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi

LİNK KIRIK

BUDA KIRIK
Link Sağlam Mrcrab da Sorun Vardır Oradan İnmemesi Normal

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
Link Sağlam Mrcrab da Sorun Vardır Oradan İnmemesi Normal

Mrcrab da BU alttaki HATAYI ALDIM
ÜSTTEKİ İSE SAĞLAM İNDİ
BAŞKA indirme sitesi yokmu? Ahmet USTAOĞLU

Not Found

The requested URL /nokia.html was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/2.2.29 (Unix) mod_ssl/2.2.29 OpenSSL/1.0.1e-fips mod_bwlimited/1.4 Server at Port 80

• Beğen

Üst Alt