Phoenix V.2012.50.001.49220 + Türkçe Yama + Resimli Kullanım

İngilizce Kullana Kullana Bu Seferde Türkçes,n, Kullanamıyorum

Konu Sahibi
kardeş yine olmadı herşeyi temizledim kablo driverleri falam temizledim yine olmadı benim pc 32bit ondan olabilirmi?
olmaz. benimkide 32 bit. phoenix ve bileşenleri denetim masası program ekle kaldırdan kaldır. pc kapat aç. phoenix i kur daha sonra telefonu tak oda driverlarını kursun kurulum bitince phoenix i aç...

olmaz. benimkide 32 bit. phoenix ve bileşenleri denetim masası program ekle kaldırdan kaldır. pc kapat aç. phoenix i kur daha sonra telefonu tak oda driverlarını kursun kurulum bitince phoenix i aç...
Tesekkurler birde oyle deneyecegim

YÜKLEYECEĞİM YAZILIMI GÖRMÜYUR YAPAMADIMTEL C6 01 DİR ANLATILDIĞI GİBİ YAPTIM AMA YÜKLEYECEĞİM DOSYAYI GÖRMİYORBENDE BU RM-XXX içine atınız... YOK

şöyle bir hata aliyorum

Arkadaşlar bu hatanın aynısı bendede oldu seçeneklerden hata vereni sildim sonra öbür dosyalarada aynı şekil hata verdi hepsini sildim sıfırla dedim telefon test moduna girdi şimdi açılmıyor başka cfw varmı uyumlu bildiğiniz acil yazarmısınız(c6-01)

Konu Sahibi
YÜKLEYECEĞİM YAZILIMI GÖRMÜYUR YAPAMADIMTEL C6 01 DİR ANLATILDIĞI GİBİ YAPTIM AMA YÜKLEYECEĞİM DOSYAYI GÖRMİYORBENDE BU RM-XXX içine atınız... YOK
o klasörü kendin oluşturup telefonunun rm sini yazıyorsun...
şöyle bir hata aliyorum
frameworkun yüklü olduğundan emin ol.. phoenix i tekrardan kur. cfw ile alakalı değil, pc ile alaklıdr...