Philips 9@9u İçin Oyun ve Tema Arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kanarya92

Üye
    Konu Sahibi
Philips 9@9u İçin Oyun ve Tema Arıyorum
bazı sitelerden aldıgım oyunlar yarıda donuyo:@yardım bekliyorum pls:ehe

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Oyunlar telefonunuzun Ram'i ile alakalı olabilir, küçük boyutlu oyun kullanmayı deneyin.

bidibidi12

bidibidi12

Üye
philips telefonlar için bildiğim kadarı ile tema desteği yok,oyunlara gelince arkadaşımında dediği gibi telefonun ram'ı yetmediğinden oyunu yarıda kesebilir veya oyunlar ücretli olduğu için sorun çıkma ihtimali de olabilir farklı oyunlarda da denemelisin,veya philips teknik servise danışabilir konu hakkında çözüm bulabilirsin

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

Üye
s40 mı o teL

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
sanmam :)

ertan_erkan01

Üye
bu telofon için tema varmı

recchep

Üye
ewet arkadaşlar bende Philip 9@9u sahibiyim ama oyun bulamıyorum lütfen yardım edin

uguricmez

uguricmez

Üye
bende eşime aldım aynı sorun bendede var ama oyun yükleyince açmıyor.

zarar25

Üye
bende de aynı telefobdan var java koymuşlar ama ne oyun nede tema bulamıyorum:(

SouLDrinkeR

Üye
uyumlu oyun bulmak çok zor ltfn bulan eklesn

llvllaltepeli

llvllaltepeli

Üye
eyw saol :oke:

yakko222

yakko222

Üye
kardeş telefona göre değil o oyunlar bendede donu yo 50 tane oyun var sadece 8 tanesi oynanıo doğrudüzgün

tgbrktgbrk

Üye
Arkadaşlar bildiğim kadarıyla philips 9@ serisi s40 kullanıyo ve java desteği var ancak çoğu java oyun s60 a göre olduğu için çalışmayabilir. Ancak aquadig, nail ve arcade park gibi oyunlar sorunsuz çalışıyo öneririm...

yakko222

yakko222

Üye
Ram la bi alakası yok arkadaşlar ama telefonla alakalı telefon eski bi telefon oyun bulmakta çok zor zaten normal hafızası 22mb hafıza kartı ben de 1gb hafızayla ilgili bi mesele yok ancak oyunlar da bi terslik var doğru oyun lar yarıda donuyo ama telefona uygun oyun yok zaten 3 tane kendi oyunu var onlarda işi yaramaz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt