peugeot yeni konsept otomobili


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
63 mustafa

63 mustafa

Üye
Arabamı bu hiç benzemiyor:ehe
 
rstsn

rstsn

Üye
    Konu Sahibi
araba motor karışımı :) param olsa alırdım bende bitane
 
technoshark

technoshark

Üye
consept ama, motor conseptine benziyor :D
 
nitroux

nitroux

Üye
Peugeot tan böyle bir concept bekliyordum doğrusu. Sonuçta concept konusunda fransızlar çok başarılı görünsede hayata geçirme ve üretim kalitesi konusunda tam bir rezaletler... :ehe
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt