Petrovic: "Gökhan Zan bana vurmadı!"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kdr05

Kdr05

Üye
    Konu Sahibi
Petrovic: "Gökhan Zan bana vurmadı!"
Gökhan Zan'ın rakibine yaptığı hareketi kırmızı kartla cezalandıran Yankaya'ya Petrovic'ten çok çarpıcı bir yanıt geldi.

Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasındaki Galatasaray - Gençlerbirliği maçında hakem Özgür Yankaya'nın kararları maça damga vurdu. Maçın 86. dakikasında hava topu mücadelesinde Radoslav Petrovic'le girdiği mücadele sonrasında Gökhan Zan'ın rakibine yaptığı hareketi kırmızı kartla cezalandıran Yankaya'ya Petrovic'ten çok çarpıcı bir yanıt geldi.

"KIRMIZI KART DOĞRU DEĞİL"

Mücadelenin son dakikalarında Gökhan Zan'ın kırmızı kart gördüğü pozisyon hakkında açıklamalarda bulunan Gençlerbirliği oyuncusu Radosav Petrovic, Gökhan'ın kendisine vurmadığını söyledi.

Petrovic, yaşanan pozisyonun normal olduğunu aktararak, "5 numaralı oyuncu asla bana dokunmadı. Belki istedi ama bunu yapmadı. Asla bana yumruk atmadı. Kırmızı kart doğru bir karar değil. Havada olan bir pozisyondu. Böyle mücadeleler bence normal" ifadelerini kullandı.

Gençlerbirliği'nin attığı ilk golde Eboue'ye faul yapılmadığına karar veren Yankaya'nın sarı-kırmızılılara çaldığı penaltı da epeyce tartışıldı. Petrovic'in bu açıklaması da tartışmalara adeta tuz biber ekti.

• Beğen
Tepkiler: Byhaydar

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
vurmak istedi ama vuramadı dersek daha doğru olur. kırmızı kart doğru karar

Türe

Türe

Üye
Penaltı kararı da tam bir fiyaskoydu. Tıpkı zemin gibi. :good:

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
ya zaten penaltı pozisyonunda abi bu hakem hakemlik diye bişey okumamış dedim Allah aşkına o penaltımıydı ya drogba bile şaşırdı adam yerde halen topa müdahale etmek istiyodu ama golü atamadı ve adalet yerini buldu ayrıca tt arenanın hayal kırığlığı olan zeminini gözler önüne serdi. galibiyetten dolayı gençlerbirliğini tebrik ediyorum

ka_za

ka_za

Üye
İlahi adalete bir kez daha inandım

Türe

Türe

Üye
ya zaten penaltı pozisyonunda abi bu hakem hakemlik diye bişey okumamış dedim Allah aşkına o penaltımıydı ya drogba bile şaşırdı adam yerde halen topa müdahale etmek istiyodu ama golü atamadı ve adalet yerini buldu ayrıca tt arenanın hayal kırığlığı olan zeminini gözler önüne serdi. galibiyetten dolayı gençlerbirliğini tebrik ediyorum

Kesinlikle katılıyorum. Bu kadar ucuz penaltı olmaz

ka_za

ka_za

Üye
Eğer Drogba bi şekilde penaltıyı iptal ettirmek gibi bir abilik yapsaydı efsane olurdu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt