Püf Noktası Periscope uygulaması nasıl silinir / kaldırılır

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Periscope uygulaması nasıl silinir / kaldırılır
Android ve iOS işletim sistemli akıllı cep telefonlarınız da Periscope uygulaması nasıl silinir ve kaldırılır merak ediliyor. Periscope silmeyle ilgili detaylar makalemizde yer alıyor.

Periscope yayın yapmanı ve canlı videolar üzerinden dünyayı keşfetmeni sağlar.Önemli haberlerin gerçekleştiği bölgeleri gör, yeni bir yeri ziyaret et veya insanlarla tanışarak ilgi alanlarını paylaş ve bunların hepsini gerçek zamanlı olarak yap. Periscope sosyal medya devi Twitter tarafından kullanıcılara sunulan ve her kullanıcının kendi canlı yayınını yapabilmesine olanak tanıyan bir video paylaşım uygulaması.Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir canlı yayın uygulaması olan Periscope Android versiyonu size arkadaşlarınızla ve tüm dünya ile özel anlarınızı, dilediğiniz görüntüleri paylaşma imkanı veriyor. Takipçileriniz Periscope aracılığıyla sizin yayınlarınızı takip edebiliyor ve yayınlarınıza katılarak sizinle etkileşimde bulunabiliyor. Periscope canlı yayınlarına katılan kullanıcılar yayın hakkında yorum yapabiliyorlar ve kalpler göndererek beğenilerini sizinle paylaşabiliyorlar.

Periscope’u şu amaçlarla kullanabilirsin:
• Canlı video yayını yaparak insanlarla kalpler ve yorumlar üzerinden etkileşim kurmak.
• Dünyanın her yanındaki popüler canlı video akışlarını keşfetmek veya yayınları konuma ya da konuya göre aramak.
• Bir canlı videoyu kaçırdın mı? Endişelenme, öne çıkan anları yeniden oynatarak en iyi kısımları izleyebilirsin.
• Canlı videolarını Twiter’da ve diğer sosyal medyalarda anında paylaşmak.
• Belirli takipçilere veya arkadaşlara özel yayın yapmak.

Android işletim sistemi kullanıyorsanız
Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarda bu işlem için
-Cihazınızın Ayarlar uygulamasını Ayarlar açın.
-Uygulamalar veya Uygulama yöneticisi’ne dokunun.
-Yüklemesini kaldırmak istediğiniz uygulamaya dokunun. Uygulamayı bulmak için ekranı kaydırmanız gerekebilir.
-Yüklemeyi kaldır veya Devre dışı bırak’a dokunun.

İOS yani İphone cihazlarda uygulama kaldırmak için ise
Ana menüden Ayarlar — Genel– Saklama Alanı ve İcloud Kullanımı bölümüne geliniz. Buradan Alanı Yönet seçeneği üzerinden devam ediniz. Buradan silmek istediğiniz uygulamayı seçerek silme işlemini yapabilirsiniz.

Buradan istediğiniz gibi kullanmadığınız İOS uygulamaları kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda hangi uygulamanın ne kadar alan olduğunda öğrenebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Tek Bilgin

Üst Alt