Pdf Kelime Arama Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

ejderkulesi

ejderkulesi

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar elimde bir kitabın pdf'si var. Pdf tamamen Türkçe şekilde görünüyor fakat bir kelime aramaya çalıştığımda hiç bir şekilde bulunmuyor. Metinde bir iki kelime işaretleyip sağ tık yapınca .DPXDLJKHG şeklinde ana metin görünüyor sanırım. Yani metinin ana dili farklı olduğu için Türkçe kelime araması yapamıyorum. Bu sorunun çözümü nedir yarın final sınavım var yardımcı olabilir misiniz? Çıkan ana metini ek olarak ekliyorum.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

Yönetici tarafından düzenlendi:


Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
hocam burada giriş yapıp destek kısmından bize ulaşın bölümüne yazarsanız yardımcı olacak galiba .Ben yazayım dedim de kullandığın program ne falan dedi detay soruyor siz cevaplarsınız (İngilizce destek var bu arada Türk yok)
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Farklı bir PDF uygulaması dener misiniz ?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt