Pc'de emulator dizini

Sponsorlu Bağlantılar

Liquid Glass

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Pc'de emulator dizini
Merhaba arkadaşlar öncelikle E72 kullanıyorum . Picodrive die bir emulator indirdim hafıza kartına ama emulatoru açtığımda c ye otomatik klasör kuruyor o klasörü e ye taşısamda emulatorü açtığımda tekrar aynı şey oluyor yardım edebilr mislnlz ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Load ROM deyince dosya seçim ekranı gelmiyor mu ? Oradan E hafıza kartını seçerek işlem yapmayı deneyin.

Liquid Glass

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
evet öyle oluyor ama çıkıp tekrar girdiğimde gene c kısmı karşıma geliyor romlarım e de tekrar tekrar seçmek çok uğraştırıyor benim amacım c de oluşan klasörü tamamen silmek yinede yardımın için teşekkürler

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Programsal olduğunu düşünüyorum, onunda çözümü biraz zor gibi, yinede ben biraz bakıyorum bir sonuca ulaşırsam yazarım :)

• Beğen
Tepkiler: calete70

Liquid Glass

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
teşekkür ederim :) ama gerek kalmadı emulator eskisi gibi oldu artık direk romlara yöneliyor nasıl olduğunu anlamadım .

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
:D yılların tecrübesini görünce o da dayanamadı, şaka bir yana E seçtiğiniz için olmuş anlaşılan.

• Beğen
Tepkiler: calete70

Liquid Glass

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
:D evet x plore ile e ye klasör oluşturdum ilk başta olmadı 5 - 6 sefer deneyince oldu bu arada maxicepte yeniyim ne yazacağımı bilmiyorum :D

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yine sorununuz olunca yazın elimizden geldiğince cevaplayalım, iyi forumlar :)

Üst Alt