pc yi virüs girmeyen sağlam kale gibi yapma :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
    Konu Sahibi
pc yi virüs girmeyen sağlam kale gibi yapma :)
bunun için neler yapabilirim, usb disk seçurıty ve güncel anti virüs kullanıyorum başka ayrıca hangi önlemleri almaliyim yada program yüklemeliyım şimdiden :tşk:

Style72

Üye
bilgisayar masasının etrafında çukur kaz . Çukuruda suyla doldur .böylece bilgisayara yaklaşan virüsler suda boğulur. Sende kurtulmuş olursun

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Windows vista ve 7 de virüsler rahat rahat dolanamıyor virüs programsız 1,5 sene windows 7 ve 2 sene de vista kullandım.Gezmedigim site indirmedigim oyun/dosya/film/müzik de kalmamıstı.

Önlemlerin yeterli fazlası zarar.( sistemi yorar )

_RYUK_

_RYUK_

Üye
bilgisayar masasının etrafında çukur kaz . Çukuruda suyla doldur .böylece bilgisayara yaklaşan virüsler suda boğulur. Sende kurtulmuş olursun

ben çukuru kazdimda havadan bulasaçak virüsler için nasıl bir önlem alabilirim :) :)

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
bunun için neler yapabilirim, usb disk seçurıty ve güncel anti virüs kullanıyorum başka ayrıca hangi önlemleri almaliyim yada program yüklemeliyım şimdiden :tşk:

Bilgisayarınıza vurus bulaşmadan önce önemli olan fotoraflar vidolar müzükler artık ne varsa
onların bol bol yedegini çıkartarak, bulaşacak olan vürüsün zararını en aza indire bilirsiniz

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
    Konu Sahibi
ama o da çok zahmetli is önemli olan hiç girmemesi onun için yöntem arıyorum

- - - Eklendi - - -

en iyi en sağlam anti virüs hangisi

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
    Konu Sahibi
benim pc yi kasmaz demi

- - - Eklendi - - -

özellikler ı5 4 gb ram 3,0 ghz işlemci

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Yok kasmaz merak etme ama hafif bi antivirüs programı değil bana göre en sağlamı o ;)

Superfan

Superfan

Üye
Kaspersky ben tam sürüm kullanıyorum.Vatandan almıştîm.5-6 yıldıt kullanıyorumEn iyisidir.Virüs girmemesi için yasal olmayan, XXX içerikli, kaçak içerik bulunduran dolandırıcı sitelerden uzak durmalısın :kop: HDD sayısı artarsa ve bilgisayarın güçsüzse kasabilir.

uğur e

uğur e

Üye
eset nod 32

seyyid70

Üye
eğer kullandığın virüs proğramı eset smart security ise virüslerden koruduğunu sanma aslaaa tavsiye etmiyorum nod 32 2.7 yi kullan ama smart security asla kullanma

cort0303

cort0303

Üye
avast 7 free kur kardeşim. ben yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum çok rahat. onun yanında da zone alarm güvenlik duvarı kur

Lord Of The Red

Lord Of The Red

Üye
antıvırus vb.guvenlık rogramlarının yanında ayrıca deepfeeze kullan.guncelleme ve program kuracagın zaman acar sonr akapatırsın.kale gıbı saglam olur.

cort0303

cort0303

Üye
rahat mısın sen tabi kasmaz i5 işlemcin var :kop:

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
    Konu Sahibi
sağolsun dostlar değerlendirmeye aldım ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt