Pc Toplucam Önerilerinizi Bekliyorum...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qRumPy

Üye
    Konu Sahibi
Pc Toplucam Önerilerinizi Bekliyorum...
4 senelik eski bilgisayarımı yeniden toplamaya karar verdim Pc Özellikleri Şunlar
Marka:Casper
İşlemci:İntel(R) Core(TM) 2 Duo CPU E4700 @2.60 GHZ
Bellek(Ram)3061 mb
Sistem Türü:32 bit işletim sistemi
Ekran Kartı:Atı Radeon HD 3450
Anakart:Foxconn G31MV/G31MV-K
Chipset:İntel P35/G33/G31
Power Supply:280 Watt

Sizce Pc Özellikleri Nasıl ?

Şu an pc de ekran kartının yuvası bozuk olduğundan takılı değil zaten takılı olsada pek bir fark yok :D neler almam gerekiyor 600 tl verebilirim hangi parçaları değiştirmem gerekiyor artık oyun kaldırmıyor gta sanandreas bile kasıyor mafia 2 fln 800x600 pixelde fln zor açıyor sizce bu NORMALMİ?? Sistem çok mu kötü yoksa devam edimmi bana hangi parçaları öneriyosanız link olarak atarsanız sevinirim fazla anlamıyorum ekran kartı alırsam neler değişmesi lazım fln hangi parçayı alsam bilmiyorum okuldan arkadaşlar parçaların uyumlu olması lazım diyorlar o yüzden kafama göre alamıyorum önerilerinizi bekliyorum ...

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
bu pc yi sat sana cokdaha iyi bır kasa toplayalım
bu kasaya para harcamak parayı çöpe atmak olur 1000 tl civarı bir butce olursa mafiya 2 yi 1024x768 ayarda oynayabilirsin

qRumPy

Üye
    Konu Sahibi
bu pc yi sat sana cokdaha iyi bır kasa toplayalım
bu kasaya para harcamak parayı çöpe atmak olur 1000 tl civarı bir butce olursa mafiya 2 yi 1024x768 ayarda oynayabilirsin
Tüm Parçalar Kötü Mü Ki ? Satsam Kaça Satarım ? Sorun Mafia 2 değil tüm oyunları iyi bir görüntüde açabilecek iyi verim alabileceğim bir makine istiyorum.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
islemcı iyı ama para harcamısken eski teknoloji ye para harcamak sacmalık olur

qRumPy

Üye
    Konu Sahibi
Kaça Satarım Ki ?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
butun oyunları yuksek ayarda oynarsın merak etme elindeki parcalarıda elinden geldigince yuksek fiyata sat 1000 tl uzerıne cikarsan cok ıyı olur

qRumPy

Üye
    Konu Sahibi
Pc Yi Kaça Satarım O nu biLsem

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
sahibinden veya gittigidiyora bak elindeki parcaların guncel 2. El fiyatlarını ogren ona gore hesapla çarsıya çık 2. El pc cılara sor

qRumPy

Üye
    Konu Sahibi
Sence Kaça gider ? Aslında Hiç satmak İstemiyorum İyi Parça Yok mu sence pc de eksikleri alalım varsa Ekran Kartı Fln Ram İşlemci iyi değil mi ?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
600 tl bu kasaya harcarsan 2 yıl oyunları oynarsın ancak 1000 tl ye yeni kasa toplarsak en az 4 yıl sorun cıkarmaz

qRumPy

Üye
    Konu Sahibi
Bu Kasayı 750 ye satabilirmiyim ?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
750 cok olur araştırmalısın

qRumPy

Üye
    Konu Sahibi
600 den gitse 600 700 de ben koysam siz bana 1200 1300 civarı iyi bir liste çıkartabilirmisiniz sadece kasa he iyi oLurmu 1300 e fln

----------Eklendi @ 21:31:09 ---------- Yazıldı @ 21:30:25 ----------

bide 1000 tl ye çıkarın ne olur ne olmaz :D

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
telefonda olduğum ıcın suan sana kasa hazırlayamam bı bakayım yavas oldugu ıcın bayagı uzun surcek belkı yaparım bıseyler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt