PC Telefonu Görmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

orsesko

orsesko

Üye
    Konu Sahibi
PC Telefonu Görmüyor
Merhaba arkadaşlar benim xperia u telefonum var ve root lu geçen gün format atayım derken tüm sistemi sildim ve rom dosyasını da sildim telefon recovery mode da çalışıyor fakat PC görmüyor hafıza kartı da olmadığı için yuvası yok yani rom dosyasını bir türlü gönderemedim nasıl yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum

mürteza16

mürteza16

Üye
Başka PC'lerde dene.

Siycey

Siycey

Üye
download modu çalışmıyor mu ?
aynı durum xperia ray da başıma geldi sp flash tool olması lazım onla orjinal romunu atmıştım.

orsesko

orsesko

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarı format atıp tekrar denedim gene olmadı
SP Flash tool u indiriyorum birde onla deneyeyim

harunharunbursa

harunharunbursa

Üye
Windows 8 mi 7 mi kullaniyosun ben sirf telefon icin 7 kullaniyorum digerleri genellikle problem cikartiyor

orsesko

orsesko

Üye
    Konu Sahibi
windows 8.1 kullanıyorum

orsesko

orsesko

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yardım edin lütfen

xpaede

xpaede

Üye
Recovery türünüz nedir? Stock? TWRP? CWM?

NextWorld

NextWorld

Üye
Kardeşim romun olmadığında görmemesi normal Sp Flah Tool kullan

Burdan gereklileri indir.
Burdanda driver

Ardından Sp Flash tool ile atıcaksın.
Tabi bunun için Sp flash tool a adapte bir rom bulman gerek.
Bulamazsan aynı telin başkasinin yedegini al Sp flashtoolda yedekleme mevcut. Kaydetmek istediginde adı ve uzantısı şöyle olsun.
Rom_0.bin
Hex isterse mtk droid tools ile bakıcaksın
Butonun adını unuttum emmc text ile ilgiliydi create bişeydi. Ona bas cachenin yanındaki hex degerini yaz yedeklemeyi başlat;)

anil585

anil585

Üye
Arkadaşlar baya bişeyler anlatmış ama onlar bana karışık geldi.Xperia z kullanıyorum.Benimde başıma aynı şey gelmişti. Tüm sistem silindi.Elimde rom da yoktu.Bl kilidim kapalıydı. Pc comp.tan onar seçeneğinden telefon modelimi seçtim. Ordan sana yol gösteriyor zaten. Sonra orjinal romu yüklüyor telefona.ben böyle halletmiştim.

Üst Alt