Pc Suite Yanılıyor Mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
Pc Suite Yanılıyor Mu?
Arkadaşlar optimus black kullanıcısıyım telefonu pc suite programına bağladığımda güncelleme var diyor. Ama yükle deyince Lg Update Tool açılıyor ve telefonda en son güncellemenin olduğunu söylüyor. Cihazda 2.3.4 v20D yüklü. Sizce hata nerede? Ve merakla beklenen Türkiye ICS ne zaman gelir? Yoksa gelmez mi? Teknik servis Türkiye'ye o güncelleme gelmeyecek diyor. Fransa'ya gelen güncelleme neden Türkiye'ye gelmiyor anlamadım..

bnerdem

bnerdem

Üye
telefonunu internete bağladığında otomatik olarak güncellemiş olabilirsin. pc suite üzerinden güncelleme yapmadığın için orada güncelleme yapmadı diyecektir.

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
telefonunu internete bağladığında otomatik olarak güncellemiş olabilirsin. pc suite üzerinden güncelleme yapmadığın için orada güncelleme yapmadı diyecektir.

valla ben sadece bilgisayar üzerinden 2.3.4ü yükledim başka da güncelleme yapmadım nasıl oluyor anlamadım??

- - - Eklendi - - -

Zaten Fotadan güncelleme seçeneği yok telefonun mecbur pc üstünden olmak zorunda

Ocean258

Ocean258

Üye
Pc de yüklü olan java sürümünü ve LG update tool'u güncelle belki sorununu çözer

technoshark

technoshark

Üye
Şuanki geçerli en güncel sürüm o zaten.. ICS Türkiye' ye ne zaman gelir bilmem ancak sen Fransa romunu kurup kullansana ;)

mtngln

mtngln

Üye
Arkadaşlar optimus black kullanıcısıyım telefonu pc suite programına bağladığımda güncelleme var diyor. Ama yükle deyince Lg Update Tool açılıyor ve telefonda en son güncellemenin olduğunu söylüyor. Cihazda 2.3.4 v20D yüklü. Sizce hata nerede? Ve merakla beklenen Türkiye ICS ne zaman gelir? Yoksa gelmez mi? Teknik servis Türkiye'ye o güncelleme gelmeyecek diyor. Fransa'ya gelen güncelleme neden Türkiye'ye gelmiyor anlamadım..

Aynı sorun bende de var güncelleme var diyo ama sonra son sürüm diyo 2.3.4 yüklü

technoshark

technoshark

Üye
Boşverin suite güncellemesini falan gelin fransa romuna hem chesse diyin fotoğrafınızı çeksin :D

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
Garantiden çıkmaması için Resmi ICS'yi beklemek zorundayım telefon daha 3 haftalık :)

- - - Eklendi - - -

Pc de yüklü olan java sürümünü ve LG update tool'u güncelle belki sorununu çözer
Nasıl güncelleyebilirim acaba ?

alaStar

alaStar

Üye
Smartflashtool ile kolay bir şekilde v30b fransa romunu atın telefonlarınıza beklemeyin rom filan adamlar yapmış bize kullanmak düşer :ehe

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
Smartflashtool ile kolay bir şekilde v30b fransa romunu atın telefonlarınıza beklemeyin rom filan adamlar yapmış bize kullanmak düşer :ehe

Garantiden çıkar mı? Telefonun garantisini durduk yere yakmayalım ;)

alaStar

alaStar

Üye
Çıkar orjinal rom atarsın tekrar girer sorun olmaz yani :) bizde yükledik bizimkide garantili yani :ehe

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
istediğim zaman orjinal roma geçiş yapabiliyor muyuz? bi sorum da olacak peki telefon arızalandıktan sonra nasıl rom atabiliriz mesela telefon açılmıyor o zaman nasıl olacak?

alaStar

alaStar

Üye
O zamn şemsiye misali olacak kardesim ne olacak vereceksin servise yapacak böyle ihtimalleri düşünürsen ooo yarın sahilde yürürken tel denize düştü ne olacak o zaman ics kullanamadan gitti ficekler :ehe :d:

• Beğen
Tepkiler: bnerdem
enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
haklısın kardeşim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...