pc suıte silinen rehber


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
duzcelim74

duzcelim74

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yerimi bilmiyorum ama pc suıte ile bılgısayar attığım dosyaları sıldım daha sonra recovery my fıles diye bir programla dosyaları geri almaya çalıştım birçok dosyayı buluyor bırçok uzantıya sahip ama rehberin uzantısı NBU bunları bulamıyorum programda bu uzantı yok yardım edin rehber ve mesajları geri almay çalışıyorum
 
Ozan

Ozan

Admin
Silinen dosyaları geri alan programlar hiçbir zaman tam performansla çalışmamakta, yani tamamen geri alması çok zor diyebilirim bir ihtimal ama aldıysa bile, o aldığı dosyaların uzantılarını NBU yaparsanız belki olabilir :)
 
schumici

schumici

Üye
benzeri babamın başına geldi d820 sindeki numaraları samsung pc studio ile bilgisayara attık d900i ye yüklemek için. ama bilgisayara yükledikten sonra anladıkki d900i için programın versiyonunu yükseltmemiz lazımmış. yükselttik ve tüm numaralar gitti. elimde ne kadar recovery programı varsa kurdum ama bi daha ger getiremedik malesef 1000 küsür numara gitti
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt