PC Suite İçin Temel Bilgiler

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
PC Suite İçin Temel Bilgiler
Pc Suite İçin Bilgiler

Telefonunuzu Bilgisayara bağladınız.Ve Nasıl program ,oyun VS. şeyler yüklemek istediğinizi bilmiyorsunuz.işte bu makalede bunları bulabilirsiniz

Telefonuzun kutusunda CD den PC suite adlı programı yukleyebilirsiniz.) programı bilgisayarınıza kurun. programın setup ı bittikten sonra bilgisayarınız tekrar başlatıalcak.
Bilgisayarınız başladıgında telfonunuzun bağlantısını bilgisayarla yapıp daha sonra PCSUİTE i açın .

SYMBİAN TELEFONLARI İÇİN :

Symbian telefonu olanlar pcsuite lerini açtıktan sonra programı aşağıya indirip. işlemlerine devam edebilirler. Bu işlemi ypatıktan sorna yüklemek istediğiniz programın SIS uzantılı setup ına çift tılayarak setup işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

JAVA TABANLI TELEFONLAR İÇİN :

Java tabanlı telefonu olanlar ise yükledikleri programlardan NOKİA APPLICATION İNSTALLER programını çalıştırınız.Karşınıza 2 tane bölüm çıkacak TELEFONUM ve BİLGİSAYARIM die. bilgisayarım bölümünden telefonunuza uyumlu JAR veya JAD uzantılı dosyayı bulunuz ve çift tıklıyarak yükleme işlemini başlatabilirsiniz.

PC SUİTE in diğer YARARLARI !!!

SYMBİAN TELEFONLARI İÇİN :

Yedekleme /Geri yükleme: telefonunuzun özeliklerini ve ayarlarını bu bölümde yedekliye bilir dilediğiniz saman tekrar telefonunuza aktarabilirsiniz.

Kontrol Paneli : telefonunuzun ve ya bluetooth portunuzun veya dönüştürücülerein ayarlarını yapabileceğiniz bir bölüm.

Veri Alma :telefonunuzun modelini seçerek REHBER de bulunan isim,telefon numaralarını Outlook ta Kişiler bölümüne kopyalamak için kullanılır

SENKRONİZE ETME : saat veya ajandanızı outllook yolu ile düzenleyebilirsiniz.

DOSYA AKTARIMI : bu bölümde melodileri programları VS. seyleri telefonunuza aktarabilirsiniz.

Görüntü aktarımı : bu bölümde bilgisayarınızdan telefonunuza VE telefonunuzdan bilgisayarınıza görüntüleri aktarabilirsiniz.

Ayar Merkezi : bu bölümde Telefonunuzun bir sürü ayarını (mms sms gibi) deiştirebilir siniz.

JAVA TABANLI TELEFONLARIN PCSUITe i !
(7210,6610 gibi)

Nokia application manager: dosya aktarımı için.

Nokia Content Copier: ayarlarınızı yedekleme için

Nokia image Converter: resimlerinizin uzantılarını değiştirmek için

Multimedia player : 3GP formatındaki videoları izleyebilmek için

Nokia PC sync: outlook ile senkrozisasyon için

Nokia Setting Manager : telefonunuzun ayrları için

Nokia Sound Converter: ses lerin formatlarının değişikliği için

• Beğen
Tepkiler: AyakPompasi ve elbar

profescobar

profescobar

Üye
Koparmışsın yine olayı nega.
Çok saol

Timothy

Üye
Güsel olmuş sağol

crawling

crawling

Üye
ellerine sağlık

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
sağolda 6230 için bağlantı kurulmuyor yaw...

melihozcan

Üye
ya bende bi türlü 6600 için yapamadım ya

aergen26

Üye
ben 6610i modelı telefon ıcın bırturlu calıştıramadım pc suıti

dku 5 drıverını yukledım bır turlu donanımı tanımıyor kafayı cızecem yardım edın ya ne olur

Zero

Zero

Üye
Pc Suite'in hangi versiyonunu kurdun bilmiyorum ama eğer indirmediysen en son versiyonu kurmanda yarar var. Bu sayfada her türlü bilgi mevcut.
Ayrıca kullandığın DKU-5 kablosu sorunlu olabilir.

hayrifatih

Üye
güzel bilgilerde acaba bu z işletim sistemine girebilmek mümkünmü...

_BECK_HAM_

Üye
bilgiler için çok tskler..

zartan

zartan

Üye
paylaşım için teşekkürler:oke:

polo291

polo291

Üye
Çok saol:sn:

memo54

Üye
ya ben o jar jab ı bulamıom nerde bi yardım eder misin çok önemli??????

Üst Alt