pc parcalari nereden alinir ve nerede toplattirilir(ucuz, toplu indirim)

Sponsorlu Bağlantılar

haydelanduka

haydelanduka

Üye
    Konu Sahibi
pc parcalari nereden alinir ve nerede toplattirilir(ucuz, toplu indirim)
Arkadaslar ben pc topliyacagim alacagim parcalari kesinlestirdim ama indirimli almak istiyorum ve orada kurdurmak istiyorum toplu indirim yapan bildiginiz yerler var mi? (Guvenilir)
Islemci
Amd fx x8 8350 4.0 ghz
Anakart
ASUS M5A97 R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz (O.C.) Anakart
Ram
gskill 4gb.2 1866 dualkit ram c9
Ekran karti
Sapphire r9 280
Kasa
Zalman z3 plus
Harddisk+ssd
1tb caviar blue wd
Kingston 120GB HyperX FURY Sata 3.0
Guc kaynagi
XIGMATEK X-CALIBRE SERİSİ 80PLUS 600W GÜÇ KAYNAĞI
Buradan furkan emekli hocamada cok tesekkur ediyorum kasayi onun yardimi ve karsiliksiz bilgilendirmesi ile kurduk.
Yokmu yardimci olacak?

xmanyak

xmanyak

Üye
Exa iyidir ama dolar üstünden çalışıyorlar

onundışında herhangi bir tekno marketten (teknosa vatan vs) toplatabilirsin
ek
herhangi bir tekno markete garanti veriyor 2 yıl ama exa sadece pc parçası yani igdiyosun söylüyosun parçayı depodan veriyorlar öyle bir yer

haydelanduka

haydelanduka

Üye
    Konu Sahibi
Anladım hocam o zaman garanti icin falan en iyisi vatan.

xmanyak

xmanyak

Üye
evet o tarz yerler iyidir genelde Gold öneriyrlar pc için ama sonuçta o da tekno market vatanda :)

haydelanduka

haydelanduka

Üye
    Konu Sahibi
Hocam gold vatandan pahali. :D

• Beğen
Tepkiler: xmanyak
aşikar53

aşikar53

Üye
MSI 970A GAMING AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart - Vatan Bilgisayar
Amd Fx X8 8320 Soket Am3+ 3.5Ghz 16Mb Cache 32Nm İşlemçi - Vatan Bilgisayar

Bunları almayı düşünüyorum elimdeki ekran kartı buhttp://Asus Gtx650Ti Boost Directcu2 O.C Gddr5 2Gb 192Bit Nvidia Geforce Dx11.1 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar uygun mudur dar boğaz diye bir şey varmıŞ bi sıkıntı olurmu 8 gb ram colmaster 650 watt pau var bi yardım ci olun bi tavsyesi olan teşekkürler

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Vatan Tatata Tan :D

Aybars1979

Aybars1979

Üye
MSI 970A GAMING AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart - Vatan Bilgisayar
Amd Fx X8 8320 Soket Am3+ 3.5Ghz 16Mb Cache 32Nm İşlemçi - Vatan Bilgisayar

Bunları almayı düşünüyorum elimdeki ekran kartı buhttp://Asus Gtx650Ti Boost Directcu2 O.C Gddr5 2Gb 192Bit Nvidia Geforce Dx11.1 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar uygun mudur dar boğaz diye bir şey varmıŞ bi sıkıntı olurmu 8 gb ram colmaster 650 watt pau var bi yardım ci olun bi tavsyesi olan teşekkürler
hocam ben pc yi kendim topladım, ben neredeyse tüm parçaları eksenbilgisayardan tavsiye üzerine aldım (bana tavsiyeyi veren bilgisayar işlerinde deneyimli tanıdıktı, bir kaç parçada sorun çıktı ki muhtemel toplarken benden kaynaklı idi sağolsunlar her iki parçayıda hemen değiştirdiler hatta dvd tamire gittiği için ve ne zaman geri geleceğini bilemediklerinden yenisini almak istersem yardımcı olacaklarını söyleyip başka bir ürünü ekran fiyatının 3/1 ine bana verdiler (ellerinde stok fazlası gibi bir şeymiş tedarikçi elinden çıkartmak için gibi bir durum için maliyetine veriyormuş, o zaman için orada çalışan biri ile ahbap olmuştuk neredeyse çok ilgililerdi, o zaman pc toplama hizmetide veriyorlardı ben parçları kendi isteğime göre zamana yaydığım için ondan faydalanamadım. artık teknolojiyi fazla takip etmiyorum ama sanırım 650watt güç kaynağı düşük geldi gözüme benim o zaman için aldığım 1000wattı ilerde birşeyler eklemek istersen sıkıntı olmasın. az önce sitesine baktım kuru sabitledik diye reklam var istersen bir incele olmadı toplama hizmeti veriyorlarmı gerekirse mail at yada aç öğren ve bir tavsiye daha parçaların birbiriyle uyumlu olduğundan ve ilerde ilavelerde sıkıntı yaşamayacağından emin ol örnek bende anakart mevcut ram modelinin 4gb üstünü desteklemiyormu elimde 2gb ram atıl olarak kaldı. :bangin:

• Beğen
Tepkiler: aşikar53
aşikar53

aşikar53

Üye
TESEKKURLER

Aybars1979

Aybars1979

Üye
birde bilgisayarı ne amaçla aldığını çok önemli yani o konuda daha net olabilirseniz size uygun ürünlere bakmanızı tavsiye ederim, hernekadar ben kendimde pc mi toplamışta olsam bugün itibari ile önceliklerim farklı olduğu için toplama almak yerine amacıma uygun bir model seçemeye öncelik verirdim.

Üst Alt