Duyuru PC Oyunları Bölümü Kuralları - Paylaşım Yapmadan Önce Mutlaka Okuyunuz!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba Değerli Üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz;

PC Oyunları bölümünde paylaşım yapmadan önce okumanız gereken bölüm kuralllarımız aşağıdadır;

1) telif haklarıyla korunan oyunların müdahale edilerek full uyapılmış sürümlerinin ve full yapmaya yarayan araçların(cra ck,key gen,ser ial,patch vb.) paylaşımı kısaca WAREZ paylaşımda bulunmak yasaktır

2) oyunlar ile ilgili hile trainer vb. paylaşmak yasaktır

3) bu bölümde oyunların çıkış tarihleri sistem gereksinimleri vb. bilgiler haberler ve demo sürüm oyunlar paylaşabilirsiniz


kurallara uymadığınız takdirde konunuz silinebilir veya cezai yaptırımlarla karşılaşabilirsiniz

Keyifli forumlar....
 
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt