Pc otamatik görev yöneticisini Devredışı bırakıyor

Sponsorlu Bağlantılar

hlsng87

hlsng87

Üye
    Konu Sahibi
Pc otamatik görev yöneticisini Devredışı bırakıyor
Pc görev yöneticisini kendi kendine devre dışı bırakıyor bazı .exe dosyalarını açmıyor format attım düzelmedi sinir bozucu birşey lütfen yardım edin.

Şimdiden teşekkürler..

ecel54

ecel54

Üye
format attığın halde düzelmiyorsa format cd sinde sorun vardır

hlsng87

hlsng87

Üye
    Konu Sahibi
bende öyle düşündüm. Teşekkürler cd bulup denicem.

qLaMoR

qLaMoR

Üye
evet bende yaşadım o sorunu çok sıkıcı 20 tane farklı yerden xp format cd leri almışımdır ...

sonra çözüm bulamayınca bende windows 7 ye döndüm .

andacafs

Üye
benim bilgisayara bi virüs girmişti.ilk işi görev yöneticisini devre dışı bırakıyordu.işin kötüsü format işe yaramıyor bu illette. exe dosyalara bulaşıyor.temizleyebilmek için bir çok anti virüs kullandıydım. CA vardı o temizlediydi. bi bak bakalım virüs felan çıkacakmı.

burakkk97

Üye
Gecmis olsun virus bulasmis.

carez2

Üye
görev yöneticisi devre dışı bırakılması zararlı yazılımlardan olur genellikle keylogger vs vs.  format attım diyorsun ve sorun geçmedi diyorsun  çok sağlam virüsler gördüm ben mesala adamlar öyle bişey yapmıs ki worms ile server exe yi birleştirmişler  anlaşılabilir bi dilde söylemek gerekirse bilgisayarın her bir kısmına bulaşan pc den usb ye pc den ağ ile başka bilgisayarlara gecebilen virüsler var ama formatda hepsi kesin olarak yok olur senin hard diskin c: d: diye 2 ye ayrılmıstır büyük ihtimalle sadece sistemi formatlıyosundur yani c yi 2 sinide format çakmayı denedin mi bide öyle dene sorunun ortadan kalkıcağını düşünüyorum

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Başlat çalıştır a gpedit.msc yaz ordan bir ayar çıkıyor bekle az söyliycem

- - - Eklendi - - -

Bak bu internet cafede yapıyordum
1- Başlat > Çalıştır'a "gpedit.msc" yazın. Ekrana Grup ilkesi penceresi açılacak. 2- Kullanıcı Yapılandırması altında "Yönetim Şablonları > Sistem > Ctrl+Alt +Del Seçenekleri'ne girin. 3- Görev Yöneticisini Devrede Kaldır seçeneğini çift tıklayın. 4- Etkin seçeneğini seçip "Tamam" tıklayın.

carez2

Üye
Başlat çalıştır a gpedit.msc yaz ordan bir ayar çıkıyor bekle az söyliycem

- - - Eklendi - - -

Bak bu internet cafede yapıyordum
1- Başlat > Çalıştır'a "gpedit.msc" yazın. Ekrana Grup ilkesi penceresi açılacak. 2- Kullanıcı Yapılandırması altında "Yönetim Şablonları > Sistem > Ctrl+Alt +Del Seçenekleri'ne girin. 3- Görev Yöneticisini Devrede Kaldır seçeneğini çift tıklayın. 4- Etkin seçeneğini seçip "Tamam" tıklayın.
eğer keylogger kaptıysa gpediti açamaz ^^

Kayahan14

Kayahan14

Üye
İnşallah kapmamıştır

Uhops

Uhops

Üye
taskmgr.exe yaz başlata öle dene belkı calısır;)

Üst Alt