Tavsiye Pc mi İphone 6 mı?

Sponsorlu Bağlantılar

sefaturut

Üye
    Konu Sahibi
Pc mi İphone 6 mı?
Arkadaşlar elimde 5 aylık LG G2 ve 3 haftalık Lenovo g50 var. İphone 6'yı gördüğümden beri takıntı yaptı sürekli aklımdan gitmiyo. Aşırı derecede kafam bozuluyo almak istiyorum o telefonu. Sizce bu iki cihazı satıp İphone 6 yada 6 plus almalı mı yoksa Pc ve g2 yeter mi?

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Aslında çok saçma ama daha mutlu olacaksan al iphone'u.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
buna ihtiyaç diyorsan al, takıntıyla makıntıyla uğraşma :ehe yoksa bir sonraki sene belki 7 çıkacak onu almak içinde evini satarsın :ehe

• Beğen
Tepkiler: çaminci, buluut55 ve Silinen Üye 2392690
wpfurkan

wpfurkan

Üye

MaxipmaN

Üye
Iki güne sıkılırsın gereksiz

0MG90

0MG90

Üye
Karşılaştırmaya gel :D

Pc diyorum

Invoke

Invoke

Üye
Seni en çok çeken motorun yaptığı su köpürtmesiyse al.

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~ ve Furkan Emekli

MecTruy

Üye
vallahi 2-3 sene falan bende xperia miniye çok takıntı olmuştum çok beğeniyordum sonunda aldım şimdi ise başka telefon kullanıyorum geçici heves yani ama insanın istediğini yapması en iyi şekilde hissetmesini sağlar karışmak gibi olmasın ama istiyorsan al kardeşim acıma çünkü her zaman aynı fırsatlar yada şanslar gelmez ama enli boylu iyice düşün seni ilerde sıkıntıya düşürmesin maddi açıdan falan

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
telefonda fazla oyun ve program olmadığından hangi telefon olursa olsun sıkılacaksın ama pc yoksa snde ya da eskiyse pc al
eğer pc var idare ederim diyorsan iphone alabilirsin :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İkisinide Al İşini Görücek Pc Olsun Yeter

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye

spacekiller

spacekiller

Üye
İşini görecek bi pc varsa iphone6 plus al fakat bundan sonra külüstür pc ile çalışacaksan alma g2 gayet güzel telefon bence iphone fiyatları mantıksız 2300tl nedir ya 2300 tlye alacağın dizüstünü düşünsene

furkankaya559758

Üye
Bilgisayarını ve telefonunu satıp telefon almak bence mantıksız. Elindeki telefonda çok iyi bir telefon. İPhone 6 ile veya hiçbir telefonla bilgisayarda yapabildiğin çoğu şeyi yapamazsın.

vegatablo

vegatablo

Üye
kardeşim pc ve akıllı telefon karşılaştırılamaz bile çünkü telefona can veren yani rom yazılım atmak için yine pc ye ihtiyaç var en basit olarak

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
eğiliyor alma

Üst Alt