pc den anlayanlar yardım lazım

Sponsorlu Bağlantılar

wolfblade79

wolfblade79

Üye
    Konu Sahibi
pc den anlayanlar yardım lazım
gta 5 en düşük ati hd 4870 ekran kartı istiyor bende hd 4800 var low veya medium da felan oynayabilir miyim diğer özelliklerim yeterli.

Jus7ice

Jus7ice

Üye
ekran çözünürlüğünü 800x600 e alıp ekran bit ini en düşüğe alırsan bir sorun çıkartacağını sanmıyorum benim pc biraz eski şu an gta vice city bu şekilde oynuyorum

asroma7

asroma7

Üye
Can You Run It yaz googleye gir siteye. Çalıştırırmı çalıştırmazmı görürsün. :D

Jus7ice

Jus7ice

Üye
nasıl birşey?

asroma7

asroma7

Üye
gir arama kısmıdan oyunu bul tıkla yüksek te oynamak için gerekn donanımı gösterir. Ve düşükte oynanması minimum donanımı gösterir. Direkt senin pc nin kaldırıp kaldırmadıgınıda söyler. Kırmızı yanan donanımların yetersizdir. Yeşil yanan donanımların yeterlidir. Çok basit.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
Rainesto

Rainesto

Üye
gir arama kısmıdan oyunu bul tıkla yüksek te oynamak için gerekn donanımı gösterir. Ve düşükte oynanması minimum donanımı gösterir. Direkt senin pc nin kaldırıp kaldırmadıgınıda söyler. Kırmızı yanan donanımların yetersizdir. Yeşil yanan donanımların yeterlidir. Çok basit.

Aynen bu site çok iyi

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
eğer çözünürüğü 1080p nin aşağısına aldınmı çoğu ayarı hatta birazcık high bile getirebilirsin (oyunda 3 ayar var normal ,high, very high, ultra (ultra 3 4 seçenekte var onlarında ultraya almak fpsyi çok etkilemiyor)
bende 960 var herşeyi en sona dayıyorum
ama mssa ve reflection mssayı sadece 2x ve txaa yı da on yapınca rahat 60 fps alıyorum (monitör 1440x900p)

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
dedikleri gibi çözünürlüğü düşür birde orda yazan minimum değer dediği çok küçük aralıklarla oynayabiliyor örn. mount and blade ilk çıktığı zamanlar masaüstünde oynayıp çok beğenmiştim çok çok eski ama şu anda bile köşede tarihi eser olarak duran 256 mb ramli pentium 1.6 ghz (emin değilim daha da düşük olabilir) birde 64mb ekran kartı olan laptopta akıcı olarak çalıştırmıştım

furkankaya559758

Üye
İşlemci ve ram bilgilerini de verir misin?

Scourge

Scourge

Üye
can you run it ' in çalıştıramaz dediği oyunu medium - high karışık oynadım fazla inanmayın derim

Üst Alt