Patron ile cilveli sekreteri

safakk34

safakk34

Üye
    Konu Sahibi
Soguk ve karlı bir gecede tipiden yolunu kaybeden bir işadamı ve sekreteri arabalarını terketmek zorunda kalırlar.Uzun bir yürüyüşten sonraüşümüş ve ıslanmış durumdayken bir kulübe bulurlar.Kulübede bir yatak,bir uyku tulumu ve bolca battaniye vardır.Geceyi geçirmeye hazırlanırlar ve işadamıbir centilmen olarak,yatağı sekreterine verir.

-Ben yerde uyku tulumunda uyurum der.

Sekreter yatağa yatar,adamda uyku tulumunun içine girerek fermuarı çeker.Bir süre sonra adam tam uyumak üzereyken ,sekreterinin sesini duyar: -Efendim ben çok üşüyorum.

Adm fermuarı açar,uykutulumundan çıkar,bir battaniye alıp kadının üzerine örter,tekrar uyku tulumuna girer.Tam uyumak üzereyken yine sekreterinin sesini duyar:

-Efendim ben hala çok üşüyorum.Adam yine fermuarı açar,tulumdan çıkar ve bir battaniye alıp kadının üzerine örter.Uyku tulumuna girerek fermuarı çeker,Tam uykuya dalacağı sırada yine duyar.

-Ben yine çoooook üşüyorum

Adam yattığı yerden:

-Bir fikrim var, der.Burası çok ıssız bir yer,ne olduğunu kimse görmez.İstersen evliymiş gibi davaranabiliriz.

Genç kadın kıkırdar:

-Tamam bana göre hava hoş.

Adam yattığı yerden avazı çıktığı kadar bağırır.

-Öyleyse kalk ve kahrolası battaniyeni kendin al.
 
e_r_EN

e_r_EN

Üye
haha final çok iyi olmuş tşkrler:ehe:ehe:islik
 
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
daha önce verilmişti
 
oTToMaNiAc

oTToMaNiAc

Üye
iimis :D
 
CEREN

CEREN

Üye
:ehe:ehe
ama aşk olsun karısına demek ki ole bağıracakmış
çok yanlış:nono:
 

tuba.dmn

Üye
:D:Dçok güselmiş
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt