Pasaportla IMEI Kaydı Yapıyorum


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ByMobil

ByMobil

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba öncelikle istediğim fiyat 130 TL'dir. 2 yıl başka telefon getiremeyeceğim göz önünde bulundurulduğunda fiyat normaldir lütfen yorum yapmayınız. TR'ye 2 gün önce giriş yaptım. İletişim için msn adresinizi pm gönderin gerekli detayları oradan görüşelim lütfen pazarlık yapmayın
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt