Satılık Pasaport kayıt hakkı

Sponsorlu Bağlantılar

Sanofi61

Üye
    Konu Sahibi
Pasaport kayıt hakkı
elimde 2 adet mevcuttur vergi hariç 160 lira.
Güncel
Güncel

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

Sanofi61

Üye
    Konu Sahibi
Güncel
Güncel
1 adet kaldı
Güncel
Güncel

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Merhaba.
Toplam ne kadar ücret istiyorsunuz?

murat124131

Üye
halen güncel mi?

Sanofi61

Üye
    Konu Sahibi
Halen güncel ay sonuna kadar geçerli bir adet hak var

Sanofi61

Üye
    Konu Sahibi
Güncel

Sanofi61

Üye
    Konu Sahibi
Toplam fiyatı sormuştum?
Kusura bakmayın
170 harç 170 de ben istiyorum
543 553 13 68 arayın veya mesaj atın konuşalım 2 hak vardı bir tane kaldı
10 gün kaldı son bir hak diğer kayıtlarla karıştırmayın

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
@Mesut Aktaş kardeşim, @floopy arkadaş satıcıya sattığı ürün hakkında açıklama yazmış, nasıl satıcı/alıcı ile ilgili olmayan mesaj diyebiliyorsun?
Sonuçta bu fiyat çok, millet 220 ila 240 ₺ arasında satarken bu arkadaş toplam 340 ₺ istiyor ve buna açıklama yapması en doğal hakkı.
Belki satıcı yanlış yazdı . Belki pazarlık yapılacak. Böyle patt diye yorumları silmen hiç doğru değil.

Sanofi61

Üye
    Konu Sahibi
Aynen fiyat fazla fakat bunun bi sebebi var. Ben bunu ticari kazanç için veya sürekli yapan biri degilim. Ailemden 2 kişinin pasaport hakkıdır. Diğer satıcıları tenzi ederek söylüyorum herkesin sattığı pasaport kaydı aynı değil. Havaalanında çalışan insanlar da bunu satabiliyor gümrükte kişilerin kimliklerini ele geçiren kişiler de.
Bu tür kayıtlarda ileride sıkıntı çıkabiliyor. Mesela kayıt yaptım sanıyorsunuz 3 ay sonra telefonunuzun kayıtsız olduğuna dair mesaj gelebiliyor(bizzat başıma geldi).

Neyse diğer arkadşın yorumunu görmedim ama bi açıklama yapmak istedim, keşke silinmeseydi doğru bişey degil, bütün kullanıcılar her açıklamayı okuyup değerlendirse daha iyi olurdu. Sonuçta forumların temel mantığı bu :)

Bu arada iki kaydı da ihtiyacı olan arkadaşlar aldı(biri bu forumdan diğeri başka bi forumdaki üyeligimden), bir problem çıkmadan kayıtları yapıldı herhangi bir sorun çıktığındada arkasında duracağım.

Muzo12345

Üye
merhaba
tel no verin arayım kayıt için

Solmaz67

Üye
Güncel mi

arfanca1

Üye
Pasaport kayıt almak istiyorum

Üst Alt