Pas...Pas...Pas...


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
İspanyol hoca, "Bunu beceremezsek oyun planımızı çöpe atın" diyerek paslaşmanın önemine vurgu yaptı.


ANA KONU HEP AYNI
Haftaya çarşamba günü MTK ile Şampiyonlar Ligi ikinci eleme ilk maçına çıkacak olan Fenerbahçe, çalışmalarını aksatmadan sürdürüyor. Dün sabahki idmanın ana konusu paslaşmaydı. Luis Aragones, oyuncularına iki takım halinde kontrollü pasa yönelik ve geniş sahada tek pas çalışması
yaptırdı.

UEFA'YA LİSTE VERİLDİ
İspanyol hoca çalışma boyunca paslaşmanın önemini oyuncularına sık sık hatırlattı. Aragones, "Bunu uygulayamazsak oyun planımızı çöpe atın. Hâlâ eksiklerimiz var. Pas trafiğini mutlaka oturmalıyız" dedi. Bu arada Fenerbahçe, MTK maçları için UEFA'ya listeyi verdi. Emre dahil tüm oyuncular listede.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt