Haber Parmak izi sensörüne sahip dünyanın en ucuz akıllı telefonu: ZTE Blade A1

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Parmak izi sensörüne sahip dünyanın en ucuz akıllı telefonu: ZTE Blade A1

İki yıl önce sadece amiral gemisi akıllı telefonlara has bir özellik olan parmak izi sensörü artık uygun fiyatlı telefonlar da yer almaya başladı. Bu yıl orta seviyede konumlandırılan birçok akıllı telefonda parmak izi sensörüne yer verildi. Parmak izi sensörünün gelecek yıl ise uygun fiyatlı telefonlarda standart bir özellik haline gelmesi muhtemel görünüyor.

u yönde ilk adımı atan firmalardan biri ZTE oldu. Çinli akıllı telefon üretici uygun fiyatlı akıllı telefonu Blade A1’de parmak izi sensörüne yer veriyor. Üstelik Blade A1 parmak izi sensörüne sahip en uygun fiyatlı akıllı telefon olma özelliğine sahip. Blade A1’de kullanılan söz konusu sensör ekran kilidi 0.3 saniyede açabiliyor.
Sadece 94$ fiyat biçilen telefonda ayrıca 5 inç HD ekran, 1.3GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli MediaTek MT6735 işlemci, 2GB RAM, artırılabilir 16GB dahili depolama, 13mp arka kamera, 8mp ön kamera, 4G LTE, çift SIM kart ve 2.800mAh kapasiteli pile yer veriliyor.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

yeumyang

yeumyang

Moderator
Özellikleri de iyiymiş

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
Neredeki fiyatı bu? Ben birkaç siteye (aliexpress,gearbest vs) baktım ama göremedim. Link verebilir misiniz? Benim yurtdışından tel.getirtme engelim yok. Amerikadaki kardeşime aldırtırım.

kralberk13

kralberk13

Üye
300 tl gibi bir fiyata denk geliyo
sanırım arkadaş başka bir siteden almış bunları gördüm

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Neredeki fiyatı bu? Ben birkaç siteye (aliexpress,gearbest vs) baktım ama göremedim. Link verebilir misiniz? Benim yurtdışından tel.getirtme engelim yok. Amerikadaki kardeşime aldırtırım.
telefon daha yeni tanıtıldı

Üst Alt