Papa'ya ahlaksız teklif !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mservank

mservank

Üye
    Konu Sahibi

Amerika'lı erotik film oyuncusundan Papa'ya ilginç bir teklif geldi

Papa 16'ncı Benediktus'un kilise mensuplarının karıştığı cinsel taciz olaylarından dolayı özür dilemesi beklenirken, Amerikalı ***** yıldızı Belladonna, cinsel tacizleri önlemek için tek yolun rahiplere ***** izletmek olduğunu söyledi. Belladonna "Papa özür dilemekten bahsediyor ama rahiplerin cinsel ihtiyaçlarına yönelik bir şey yapılmadıkça çözüm olmaz. Rahipler sokak seviyesinde bir seks eğitimi almalı. Bunun için 300 filmimi kiliseye bağışlayabilirim. Hatta zaman oldukça pratik bile yapabiliriz" dedi.
:kop: şehrazat teklifi duymasın
 


ufuk023

Üye
papayla pratik onun tabanca ne atar ne vurur....:kop: adam ölür be:kop::kop:
 
_dumanist_

_dumanist_

Üye
''Hatta zaman oldukça pratik bile yapabiliriz... ''
Ne denilebilirki :ehe:ehe
 
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Omini patris et fili, stratu de santis... Papaz oluruz vallahi!!! :kop::kop::kop:
 
xkadir61

xkadir61

Üye
baksen şu işe.:ehe
 
Salihyet

Salihyet

Üye
vay anam vay :ss bizim zekeriya beyaz hesabı :D
 

omayra

Üye
Sağlıksız yaşıyorlar, sonra da sapıtıyorlar.
 
leiche

leiche

Emekli Yönetici
en güzel din müslümanlık :)
anlayanlar anladı :)
 
iremm

iremm

Üye
:D iyice salaklaştılar...ne yapacaklarını bilemiyorlar gündeme oturmak için...o küçük beyinlerindeki mikropları her seferinde kusmasalar olmaz sanki...gerçekten tiksindirici bir teklif...
 
qurbuz

qurbuz

Üye
en güzel din müslümanlık :)
anlayanlar anladı :) çok iyi söz
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt