Panda İnternet Security 2010 SATIYORUM!.NORMALDE 132 TL! Bende Sadece 20 Lira.!.(1 Yıllık Lisanslı)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alfonso_edishon

alfonso_edishon

Üye
    Konu Sahibi
Panda İnternet Security 2010 SATIYORUM!.NORMALDE 132 TL! Bende Sadece 20 Lira.!.(1 Yıllık Lisanslı)
:megafon:Panda İnternet Security 2010 SATIYORUM!.NORMALDE 132 TL! Bende Sadece 20 Lira.!.(1 Yıllık Lisanslı):oke:

Merhaba arkadaşlar:bigstar:;

Ben panda internet security 2010 satıyorum.gerçek satış fiyatı 132.49 liradır.
Bende sadece 30 liraya satıyorum.şimdi diceksinizki orjinal değil,yok crac*kli vb.hayır kesinlikle tamamen orjinaldir.132.49 liraya satılanın aynısıdır.nereden buldun derseniz buda bende saklı kalsın isterseniz.
almak isteyenler buraya yazabilir.eğer pazarlık yapmadan almam derseniz bunada açığım.isterseniz msn adresimde [email protected] dur.yani pazarlıkta mümkün ama sınırlarını zorlamadan tabiki.sonuçta normalden 112.49 lira eksik.hemde 2010 sürümü.belkide türkiyede resmen satış başlamadı bile daha.bundan emin değilim.ayrıca windows 7 ilede tamamen uyumludur.
sonuna kadar güvenebilirsiniz ve garantilidir.para iade garantisi vardır.eğer bilgisayarınız destekliyorsa uzaktan kurulum hizmetimizde vardır.buda siz maxiceplilere bir kıyağım.
ama alacaklar acele etseler çok iyi olur.çünkü gerçekten şuan sadece 5 tane kaldı elimde burada elimde kaçtane kaldını sizlere her zaman belirteceğim.
daha fazla söze gerek yok arkadaşlar.bu fırsat kaçmaz diyorum.kısaca dalın diyorum.teklif ve isteklerinizi bekliyorum.şunuda belirtmek istiyorum takasta olabilir.bazı cep telefonlarıyla hafıza kartı vb.(isterseniz belirtin konuda.)
:bann:
panda internet security 2010 tanıtımıyla sizleri başbaşa bırakıyorum.
Panda
Internet Security 2010

Her türlü internet tehdidine karşı maksimum koruma
YENİ! Panda Internet Security 2010 interneti huzurla kullanmanızı sağlayacak olan komple bir güvenlik paketidir. Bu program, sizi virüsler, casus yazılımlar, rootkit'ler, korsanlar, internet üzerinden sahtecilik ve kimlik bilgilerinin çalışması ve her türlü internet tehdidine karşı en iyi şekilde korur. Buna ek olarak posta kutunuzu spam ve istenmeyen e-postalara karşı korumanızı sağlar. Son olarak, Ebeveyn Denetimi çocuklarınızın internette güvenle gezinmesini sağlar. En yenilikçi ve kapsamlı virüs tespit teknolojileri ve gelişmiş Kolektif Akıl sayesinde çözüm artık önceki sürümlere göre çok daha hızlıdır.

Özellikler ve Faydalar
Teknik Gereksinimler
Destek ve Hizmetler

PC’nizde minimum etki ile maksimum koruma

Panda Security 20 yýldýr kendisini sürekli olarak geliþtirmekte, müþterilerini virüsler ve diðer tehditlere karþý korumaktadýr. Panda ürünlerinin her zaman olduðu gibi en yeni koruma teknolojileriyle, bilgisayar kaynaklarýnýzýn kullanýmýný minimuma indirmek için hýz ve verimlilikteki en son yenilikleri bir araya getirdiðinden emin olabilirsiniz. Bu ürün sizi tamamen huzura kavuþturacak yeni teknolojik destek hizmetlerini de içermektedir.

SUNDUĞU ÖZELLİKLER VE FAYDALAR • Aşağıdakileri içerir:
  • Anti-Virüs
  • Casus Yazılım Koruması
  • Veri Hırsızlığı Koruması
  • Rootkit Koruması
  • Güvenlik duvarı
  • Kimlik Koruması
  • Spam Koruması
  • Ebeveyn Denetimi
  • Yedekleme
  • Teknik destek servisi ve otomatik güncellemeler
• Kullanıcıya Dönük Temel Faydalar:
  • Zararlı Yazılım Koruması
  • Kimlik Bilgileri Çalınma Koruması
  • Güvenilir Internet Gezintisi
  • Yedekleme ve Geri Yükleme
ZARARLI YAZILIM KORUMASI
  • YENÝ! Panda USB Vaccine, USB sürücülerinizi bulaþmaya karþý korur
  • GELÝÞMÝÞ! %80 azaltýlmýþ bellek tüketimi
  • GELÝÞMÝÞ! Zararlı Yazılım Önleme Motoru virüsleri, truva atlarını, keylogger yazılımlarını, casus yazılımları, rootkit'leri, bot yazılımları vb. tespit eder ve ortadan kaldırır.
  • GELÝÞMÝÞ! Anlık Mesajlaşma taraması MSN Messenger, Windows Live Messenger, Yahoo Messenger ve AOL mesaj trafiği içindir.
  • GELÝÞMÝÞ! Gelişmiş Proaktif Koruma teknolojileri yeni ve henüz bilinmeyen kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma amaçlı Genetik Buluşsal ve TruPrevent 2.0 davranışsal analizini içerir.
  • GELÝÞMÝÞ! Kişisel Güvenlik Duvarı sizi solucan ve korsan saldırılarına karşı korur.
  • WiFi Monitor kablosuz ağınızı yetkisiz girişlere karşı korumanızı sağlar.
KİMLİK BİLGİLERİ ÇALINMA KORUMASI
  • GELÝÞMÝÞ! Ödüllü Anti-Rootkit Teknolojisi PC'nizde gizlenerek kişisel bilgilerinizi fark ettirmeden çalan tehditleri tespit eder.
  • Veri Hırsızlığı Koruma Filtresi kötü amaçlı e-postaları tespit eder ve kişisel bilgilerinizi çalmaya çalışan çevrimiçi saldırılara karşı koruma sağlar.
  • Bankcılık İşlemleri Truva Atı Motoru bankacılık ve çevrimiçi alışveriş işlemlerinizi huzur içerisinde yapmanızı sağlar.
GÜVENİLİR İNTERNET GEZİNTİSİ
  • GELÝÞMÝÞ! Web Filtresi web üzerinden bulaşan virüsler, savunmasız durumlardan yararlanma olayları, tarayıcı korsanlığı veya veri hırsızlığı amaçlı kurulan web siteleri riski olmaksızın nette güvenle gezinmenizi sağlar.
  • GELÝÞMÝÞ! Bilgi Filtresi kredi kartı bilgileri ve kodlar gibi kişisel bilgilerin PC'nizden sızmasını önler.
  • Yeni Spam Koruma Filtresi e-posta programınızdan bağımsız olarak posta kutunuzu gereksiz postalardan korur.
  • Ebeveyn Denetimi uygunsuz web içeriğine erişimi önleyerek çocukların internette güvenle gezinmesini sağlar.
YEDEKLEME VE GERİ YÜKLEME
  • Yedekleme/Geri Yükleme özelliği sayesinde en önemli belgeleriniz ve resimlerinizi kaza sonucu kaybolma veya zarar görmeye karşı çevrimiçi veya yerel ortam anlamında koruyabilirsiniz.

• YENÝ! Teknik Destek Çevrimiçi Forumu Uzmanlarýmýzýn bulunduðu ortama katýlýn ve tüm sorularýnýz ve sorunlarýnýza gerçek zamanlý yanýt bulun. Yeni Panda Security çevrimiçi destek forumu sayesinde ürününüzle ilgili en faydalý bilgilere eriþebilirsiniz.
  • Günün 24 saati, yýlýn 365 günü Teknik DestekPanda Security günün her saati kullanýma hazýr müþteri hizmetleri servisi sunmaya adaydýr. Teknik destek uzmanlarýmýz ihtiyaç duyduðunuz her durumda e-posta veya internet üzerinden hýzlý çözümler saðlayacaktýr.
  • SOS VirusBu hýzlý yanýt servisi þüpheli dosyalarý doðrudan PandaLabs mühendislerine göndermenizi saðlar. Daima elinizin altýnda bulunan bir uzmanlar ekibine sahip olmanýn keyfini yaþayýn!
  • Otomatik günlük güncellemelerHer gün 2000'den fazla yeni tehdit ortaya çýkmaktadýr. Fakat endiþelenmenize gerek yok! Panda Internet Security 2010 sizi daima koruma altýnda tutmak için en az günde bir kez otomatik olarak güncellenir. Kendinizi her zaman güvende hissedin!
:heyo:

sizler için elimden geldiği kadar düzgün türkçeyle yazdım.

yusher

yusher

Üye
windows 7 şerefine bedava dağıtıldı zaten :D

alfonso_edishon

alfonso_edishon

Üye
    Konu Sahibi
olabilir ama bu herkesin antivirüs programı ihtiyacı bitti demek değilki!

alfonso_edishon

alfonso_edishon

Üye
    Konu Sahibi
yok mu ihtiyacı olan son birkaç tane kaldı.

alfonso_edishon

alfonso_edishon

Üye
    Konu Sahibi
elimde son birkaç tane kaldı.

slhttnz

Üye
Panda Antivirüsü hala atıyor musunuz?Nasıl satın alabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt