Panda Antivirüs Kampanyası PC, Mac, Android & iOS [Kısa Süreliğine 180 Günlük Bedava]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Panda Antivirüs Kampanyası PC, Mac, Android & iOS [Kısa Süreliğine 180 Günlük Bedava]
Kampanya 3 gün sonra bitecektir ve pandanın ücretli sürümüdür...
Yüklemek isteyenler sitesinden kayıt olup 6 ay kısıtlama olmadan bedava kullanabilirler.
Kayıt ve indirme:

===================================================
KONUYA GÜNCELLEME:
Direk kurulum link:
Kayıt olduktan sonra mail adresinize gelen lisans anahtarı ile 3 gün içinde etkinleştirin.

Kurulumdan sonra lisansınızı kontrol edin...

Sonuç:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: zemmer ve vedat1966

vedat1966

vedat1966

Üye
Teşekkürler dostum. Key'i aldım. İhtiyaç olur olursa kullanırız.

GT-N8000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler dostum. Key'i aldım. İhtiyaç olur olursa kullanırız.
Güle güle kullanın hocam :)
Yani 3 gün içinde aktif etmeniz gerekli mi bilmiyorum, sorun olmaz her halde 6 ay içinde kullanırsınız :hmmm
6 ay içinde 1 PC de 3 er defa veya farklı 3 PC de 1 er defa aktivasyon hakkınız var :hmmm

Sitesinde ek bilgi olarak şunlar yazıyor;
  • Bu ticari veya ticari olmayan kullanım için, 3 cihaz 6 aylık lisans
  • Altı ay boyunca ücretsiz güncellemeler almak
  • Altı ay boyunca ücretsiz teknik destek almak
  • Bu teklif sona erdi önce lisans anahtarınızı etkinleştirmelisiniz

Ücretli sürümün indirme bağlantısı:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: vedat1966
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Konuyu açan arkadaş bende engelli olduğu için konu içeriğini göremiyorum. O yüzden bu yanlışlık için özür diliyorum.

Son düzenleme:
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Hani anahtar linki ya da anahtar nerde? Ben neden göremiyorum?
Konu gerekli açıklama var, kayıt oluyorsunuz ve mail adresinize şifreniz geliyor. İstediğiniz cihazda kullanabilirsiniz.
Son düzenleme:
vedat1966

vedat1966

Üye
Hani anahtar linki ya da anahtar nerde? Ben neden göremiyorum?
Her kullanıcıya kayıttan sonra "key" veriyor.

Bir kaç mail adresi ile kayıt mı olsak acaba.[emoji2]

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye

Konu başlığının altında hiçbir açıklama yapılmamış. Panda nın internet sitesine girip kayıt oluyorsun ve sana anahtar veriyor anladım da neden arkadaş konuda açıklama yapmamış.

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi

Hocam benimde birkaç tane mail adresim var 3 farklı PC de 6 ay güzel süre.
Avast kullanıyorum ve yeterli görüyorum ama tam teşekküllü antivirüs arayalar için panda ideal.
Konu başlığının altında hiçbir açıklama yapılmamış. Panda nın internet sitesine girip kayıt oluyorsun ve sana anahtar veriyor anladım da neden arkadaş konuda açıklama yapmamış.
Hiçbir açıklama yok mu ? Eksik olan nedir ?
Süs olarak eklediğim linkleri görmedin mi :hmmm

zemmer

zemmer

Üye
Çok teşekkür ederim.180 gün dolunca aynısından bidaha isterim.:ehe:bira::thumbup::walk:

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim.180 gün dolunca aynısından bidaha isterim.:ehe:bira::thumbup::walk:
Hocam bende kayıt oldum key ve indirme bağlantısı mail adresinize geliyor.
Bu kampanyayı site kısa süreli yapıyor, 3 gün içinde aktif etmenizde fayda var.
Kullanıp bilgilendirme yapanlar olursa iyi olur. Bende avast yüklü şuan deneyemedim.
Yada bir deneyim avastın yanına kurup. Kampanya haberlerini duyarsam buradan paylaşırız :)

zemmer

zemmer

Üye
bugün den itibaren 180 günlük ful kullanıma başladım.hotmail hesabı ile kayıt oldum,şifreyi hemen gönderdiler,programı indirip kurdum akabinde imail ime bildirim geldi,pandaya kayıt olmam için activasyon ve bilgileri doldurduktan sonra,virüs programı çalışır hale geldi ve şuan tarama yapıyor.

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
bugün den itibaren 180 günlük ful kullanıma başladım.hotmail hesabı ile kayıt oldum,şifreyi hemen gönderdiler,programı indirip kurdum akabinde imail ime bildirim geldi,pandaya kayıt olmam için activasyon ve bilgileri doldurduktan sonra,virüs programı çalışır hale geldi ve şuan tarama yapıyor.
Hocam bilgilendirme için teşekkürler. Bende test ettim, şimdi güncellem ekliyecem 10. ayın sonu yani 11. aya kadar.

• Beğen
Tepkiler: zemmer
zemmer

zemmer

Üye
[/URL][/IMG]

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...