Paket Veri Nedir ?

Sponsorlu Bağlantılar

bymetinay

Üye
    Konu Sahibi
Paket Veri Nedir ?
Ya arkadaşlar 6630 aldım gprs girerken paket veri yok diyo ne demek hat telsim

aTTra

Üye
Originally posted by bymetinay@Sep 10 2005, 03:44 PM
Ya arkadaşlar 6630 aldım gprs girerken paket veri yok diyo ne demek hat telsim
[post=161667]Quoted post[/post]​

Paket veri; GPRS demektir. Yani senin GPRS ayarların yapılmamış yada kontörün felan yoktur.

Fransuvain

Üye
Hangi Hattı Kullanıyorsun Bazı Kartlar GPRS Desteği Vermiyor )SADECE KONTORLUDE( Yazarsan Sana Ayarları veririz

Fransuvain

Üye
Hangi Hattı Kullanıyorsun Bazı Kartlar GPRS Desteği Vermiyor )SADECE KONTORLUDE( Yazarsan Sana Ayarları veririz

sercan87

Üye
avea kardes

ercan643

Üye
ya arkadaşlar benim telefonum nokia 5300 hattım vodafone dün müşteri hizmetlerini aradım gprs ye abone oldum ama msne girerken önce paket veriye abone olun diyor bu ne arkadaşlar anlamdım msnim [email protected] ne olur yardım edin bana

skate85

Üye
Musterı Hızmetlerını Arayıp Bır Pakete Abone Olman Lazım

pesimist_style

pesimist_style

Üye
kardeş sadece ayarlar yapılmamıstır

mustafatut

Üye
aynen 5300 ım var paket veri bağlantısı yok diyo

recco5

Üye
bendede n73 var hatımda avea internete girerken paket veri yok diyor bu ne anlam geliyor bi yardımcı olursanız çok sevinirim.

ybegit

Üye
arkadaşım ben onu sordum kontör olmazdığından olabilir

ALİ55

Üye
bende de 6300 var msn e girerken paket veri yok diyo nasıl çözebilirim bu sorunu yardımcı olursanız sevinirim

ThuMs

ThuMs

Üye
benim N79um var web'e basıyorum,bağlanıyor diyo,daha sonra paket veri bağlntısı yoktur dio hattım avea lütfen yardımcı olun. sevinirim.

mehmet okur

Üye
s.a arkadaşlar 6233 üm var msn ye girmek istiyorum fakat önce paket veriye üye olun diyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler