Paket ayrıştırılmasında bir sorun oluştu

Sponsorlu Bağlantılar

elcondor

elcondor

Üye
    Konu Sahibi
Paket ayrıştırılmasında bir sorun oluştu
Cihaz: XA1 Plus Android 8.0 Oreo

Webden daha önce indirdiğim ve kurduğum temiz apk dosyalarını şuan kuramıyorum ve resimdeki hata mesajını vermeye başladı. Bu apkları Oreo geldikten sonra da kurduğum için uyumsuzluk gibi bir durumu göz ardı ediyorum. İnternette araştırdım herkes aynı şeyi yazmış ve çözüm bulamadım. Cihazı sıfırladım ama yine düzelmedi. Bu durumla karşılaşıp çözüm bulan var mı?

G3421 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Her uygulama Cihaza gore degisir. Bu bir sorun degildir. Google Play Store'deki uygulamaları indiriken Cihaziniza gore indirmis oluyorsunuz. :ike:

elcondor

elcondor

Üye
    Konu Sahibi
Her uygulama Cihaza gore degisir. Bu bir sorun degildir. Google Play Store'deki uygulamaları indiriken Cihaziniza gore indirmis oluyorsunuz. :ike:
Yazımda söz ettim, daaha önce kurduğum ve kullandığım apk dosyalarını bunlar. Cihaz veya işletim sistemi versiyonu uyumsuzluğu söz konusu değil, başka bir şey var. Bir kaç hün önceye kadar hiç böyle bir durum yoktu.
Ayrıca konu dışı ama Android System Webwiev pasif ve aktif yapamıyorum. Oreo geldikten sonra oldu sanırım. Cihazı sıfırlayınca da düzelmedi. Bir önemi var mı bilmiyorum ama dikkatimi çekti işte

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Yazımda söz ettim, daaha önce kurduğum ve kullandığım apk dosyalarını bunlar. Cihaz veya işletim sistemi versiyonu uyumsuzluğu söz konusu değil, başka bir şey var. Bir kaç hün önceye kadar hiç böyle bir durum yoktu.
Ayrıca konu dışı ama Android System Webwiev pasif ve aktif yapamıyorum. Oreo geldikten sonra oldu sanırım. Cihazı sıfırlayınca da düzelmedi. Bir önemi var mı bilmiyorum ama dikkatimi çekti işte

Daha once kurmus olmaniz onemli degil. Uygulama surumleri Android 8.0 Oreo surumuyle uyumlu olmayabilir. Aytica Bahseddiginiz Android System Web Wiew Android 7.1 Nougat'dan itibaren tum Cihazlarda Devre Disi bırakildi. Bunun nedeni artik Android 7.0 Nougat'dan itibaren ihtiyac duyulmamasindam dolayi. Yani, Anormal bir şey olduğunu sanmiyorum. Yani sonuc olarak, her uygulama Android 8.0 Oreo İsletim Sistemi ile uyumlu olmayabilir.

İyi Forumlar.

elcondor

elcondor

Üye
    Konu Sahibi
Daha once kurmus olmaniz onemli degil. Uygulama surumleri Android 8.0 Oreo surumuyle uyumlu olmayabilir. Aytica Bahseddiginiz Android System Web Wiew Android 7.1 Nougat'dan itibaren tum Cihazlarda Devre Disi bırakildi. Bunun nedeni artik Android 7.0 Nougat'dan itibaren ihtiyac duyulmamasindam dolayi. Yani, Anormal bir şey olduğunu sanmiyorum. Yani sonuc olarak, her uygulama Android 8.0 Oreo İsletim Sistemi ile uyumlu olmayabilir.

İyi Forunlar.
O zaman şöyle ifade edeyim, telefonda şu an zemana Antivirus var. Bunu halen hafıza kartımda bulunan apkdan kurmuştum, sıfırlama yapmadan önce tüm sistemi yedekleme yaptım. Cihaz sıfırlamasından sonra antivirüs ve diğer apk dosyalarını kurmayı denedim olmadı. Ama yedekten geri aldığımda daha önce apkdan kurduğum antivirüs başta olmak üzere tüm uygulamalar şuan sorunsuz çalışıyor. Ve bunları daha önce kurduğumda zaten Oero versiyonu vardı ve sorunsuz yükleme yaptı. Kafa karıştıran durum da burada işte, bana mantıksız geliyor.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sony ' e bu durumu iletebilirsiniz , paket yükleyici uygulamasında sıkıntı var gibi. Sanki 7.0 ve öncesi için uyumlu uygulamaları desteklemek için gereken alt yapısı yok .
Yedeklemeyi geri yükleyip uygulamalar çalıştığına göre şu kesin paket ayırma uygulaması sıkıntılı .

Üst Alt