Package Disabler Pro v11.8 [Paid]

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Package Disabler Pro v11.8 [Paid]
Package Disabler Pro, Android cihazlar için yayınlanan sistem uygulamalarını devre dışı bırakma uygulamasıdır. Android 4.0 ve üzeri gerektirir.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: bild, rear2011, hunter44 ve 5 diğerleri

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136

Silinen Üye 2619136

Kapalı Hesap
- “:tşk:

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Bu uygulama sorunsuz çalışıyor. Lisans hatası veya benzeri sorun vermiyor. :tşk:
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

dark3434

Üye
Arkadaşlar bu uygulamayı nasıl kullanıyoruz. Note 5 de bir türlü yapamadım tarif edermisiniz rica etsem.disabler kutucuğu tik yapıyorum işlem desteklenmiyor hatasını veriyor.

avantis

avantis

Üye
Arkadaşlar bu uygulamayı nasıl kullanıyoruz. Note 5 de bir türlü yapamadım tarif edermisiniz rica etsem.disabler kutucuğu tik yapıyorum işlem desteklenmiyor hatasını veriyor.
Sizde çalışmıyor olabilir. Note 3 kitkat sürümünde çalışıyor. Halen 9.8 sürümündeyim. Sonradan çıkan sürümler satın almama rağmen lisans hatası veriyordu ben de eski sürüme döndüm.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dark3434

Üye
Android 7 yüklü o yüzdenmi çalışmıyor

avantis

avantis

Üye
Android 7 yüklü o yüzdenmi çalışmıyor
S9 u desteklediğine göre Android sürümü ile alakalı değil. Cracklı sürüm olmasından dolayı da olabilir.

avantis

avantis

Üye
Şunlardan birini dene

KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
Şunlardan birini dene

Android 7.0 yüklü Samsung S6 telefonumda gerek bu iki versiyonu, gerekse konuda verilen 11.8 versiyonunu yüklememe rağmen program çalışmadı. Ayrıca bu iki programı da kullanmak için PDP Engine adlı yan uygulamayı Play storeden indirip kurmanız gerekiyor. Ben tüm bunları yapmama rağmen hiç biri çalışmadı. Ben de programın 11.5 versiyonunu buldum, önce bunu sonra PDP Engine'yi kurdum, şu an telefonumda kullanıyorum.

dark3434

Üye
Android 7.0 yüklü Samsung S6 telefonumda gerek bu iki versiyonu, gerekse konuda verilen 11.8 versiyonunu yüklememe rağmen program çalışmadı. Ayrıca bu iki programı da kullanmak için PDP Engine adlı yan uygulamayı Play storeden indirip kurmanız gerekiyor. Ben tüm bunları yapmama rağmen hiç biri çalışmadı. Ben de programın 11.5 versiyonunu buldum, önce bunu sonra PDP Engine'yi kurdum, şu an telefonumda kullanıyorum.
Arkadaşım çok teşekkür ederim 11.5 versiyonu kurunca çalıştı.şimdi sizden ricam kapatılması gereken samsung ve google uygulamalarının listesi paylaşmanız yanlış bir şey yapmayalım,tekrar teşekkürler

KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
Böyle bir listem yok, bu kişinin isteğine bağlı. Mesela ben Samsungun ücretli temalarını ücretsiz gibi kullanmak için iki adet tema servisini devre dışı bırakıyorum, kullanıyorum. Şunu belirtmekte fayda var. Hangi uygulamayı devre dışı bırakacaksanız yanındaki kutuya tıklamadan önce uygulamaya tıklayıp açılan pencerede 'Clear data'ya tıklayarak datayı temzleyip öyle devre dışı bırakın.

dark3434

Üye
Tamamdır hocam çok teşekkür ederim

avantis

avantis

Üye
11.5 versiyonu için link vermeniz mümkün mü? Çalışan versiyon bulmak zor. Uygulamayı satın aldım ama güncellemeler uygulamayı kullanamaz hale getirince güncellemeden korkar oldum.

Duzeltme: Bir tane buldum ama denemedim. Plugine ihtiyaç duymuyor.

Son düzenleme:
avantis

avantis

Üye
11.5 sürümünde bende widget çalışmıyor. Açılışta da bazen uygulamalar görünmüyor

KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
11.5 sürümünde bende widget çalışmıyor. Açılışta da bazen uygulamalar görünmüyor

11.5 sürümünü yeni konu olarak açıyorum, oradan takip edebilirsin.

rear2011

rear2011

Üye
:tşk:.

Üst Alt