p910 hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
p910 hakkında
acaba P910 kullanışlı bir telefonmu?? vede temaları vs. güzelmi işletim sistemi nedir burda bana anlatırsanız sevinirim

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Güzel telefon ben bile k750 ile değiştirmeyi düşünüyorum.. ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Kesinlikle kullanışlı bir telefon.

Ayrıca ele avuca oturuyor , abartılacak kadar büyük değil. ;)

DoKuZuNCuKaPI

DoKuZuNCuKaPI

Üye
Evet arkadaşlara katılıyorum P910i gayet güzel ve kullanışlı. İşletim sistemi olarak Symbian UIQ kullanıyor internette bir çok sitede tema sı da mevcut. Kısaca Symbian telefon alacak olsam P910i den başkasını düşünmem bile.

aTTra

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 27 2005, 07:32 PM
[post=178985]Quoted post[/post]​

Bunu bende düşünüyorum..

Ama benimde bir kaç sorum var kullananlara.. Telefonu alabilirim ama, kullanımı? Cebe sığıyor mu? Aldıktan 2 gün sonra bu çok buyuk yaw demem değil mi?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Dersin maalesef çünkü kocaman.. :vur:

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
kalınnn ''

Shadowman07

Shadowman07

Üye
tel baya büyük değil ama tabiki k750 ye göre biraz büyük ama taşınmayacak kadar değil.. çok güzel karizme bi telefon.. kamerası vga ama maşallah nokianın mega pixellerinden daha güzel çekiyor.. gece modunda biraz kalite düşük..

ibonline

ibonline

Üye
pc gibi bir telefon kısaca

ardaca

Üye
ya herkes büyük diyo ama bence gayet normal o özellikte bir telefon için! kotun cebe cuk oturuyor. ele avuca sığıyor. ama şöyle bi durum var. p910i kullandıktan bi süre sonra 6600'a dönüş yapınca birden 6600 t630 gibi küçük gelmişti. yani boyutları falan büyük ama yaptığı işler onu kapatıyor bence.

cayborg

Üye
pc yerine al kullan en kısası

ugurcanbay

Üye
alırken bende çokbüyük die düşündüm acaba kullanışlımı die düşündüm ama aldıktan sora anladım ki bugune kadar aldıgım tüm telefonlar yalanmış kullanım bakımından çok rahat hele birde kalemi kullanmaya alışınca çok rahat oluo tawsie ederim yarıca pek çok site download için mevcut

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by aTTra+Sep 27 2005, 09:47 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(aTTra &#064; Sep 27 2005, 09:47 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-van_hoijdonk@Sep 27 2005, 07:32 PM
[post=178985]Quoted post[/post]​

Bunu bende düşünüyorum..

Ama benimde bir kaç sorum var kullananlara.. Telefonu alabilirim ama, kullanımı? Cebe sığıyor mu? Aldıktan 2 gün sonra bu çok buyuk yaw demem değil mi?
[post=179206]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Valla bizim okulda arkdaşın cebine rahat sığıyor :ehe:

Ama çok belli oluyor ceinde telefon olduğu , ama kullanım ve elle tutuş bakımından rahat diyebilirim.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Büyüklüğü sorun etme bence süper tel.. ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Kesinlikle , ayrıca kulaklık sesi de muhteşem.

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by Gokhan43@Sep 29 2005, 12:00 AM
Kesinlikle , ayrıca kulaklık sesi de muhteşem.
[post=180151]Quoted post[/post]​
dünde bi arkadasın p900 üne bkıyordum hakikaten manyak cihazlar hele dokunmatik ekran beni bitirdir menüler pcdeki gibi birde sen 910 düşünüyorsun ne bekliyorsun cabuk al incelemede bulun

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ses kalitesi k750 / w800 ile yarışır.. ;)

katibim

katibim

Üye
benimde almak istediğim fakat her defasında acaba diyerek tereddütte kaldığım bir telefon ama ne olursa olsun alacağım herhalde ama birde şu var bende bu şans varken alırım o tel&#39;i 2 gün sonra p950 veya p1000 çıkar :vur:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Zaten p950 çıkacak... ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
P950 süper olacak.

Ama ne zaman çıkar onu bilmiyorum :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt