P20 Lite Ekran bildirimden sonra açık kalıyor


TakTuk

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar. P20 Lite cihazımız bir arama geldiğinde veya bir bildirim aldığımızda ekran ışığı açık kalıyor taaki siz kapatana kadar. Cihaz ithalatçı garantili olduğu için telefonda yardımcı olmadı HUAWEI acaba bu sıkıntıyı yaşan ve ya çözümünü bilen varmıdır? Teşekkürler
 
karansa

karansa

Üye
İthalatçı'lar nereden getiriyor bu telefonları anlamıyorum, ne kadar bu internette satılan model kodları farklı cihaz varsa saçma sapan arızalarını görüyorum.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt