Yardım Oyunlarda Pc Kasması

Konu Sahibi
Oyunlarda Pc Kasması
bilgisayarım pes 2014 resident evil 6 gibi oyunlarda sürekli kasmaya başladı. daha 4-5 aylık bilgisayar neden olabilir. parçalardan kötü olanmı var acaba. özelliklerini yazıyorum :

işlemci : amd fx(tm)-4100 Quad Core Processor 3.60 ghz

ram : 8 GB

ekran kartı : amd radeon hd 5500 serisi - 1 gb 128 bit ddr 3
yaklaşık top.bellek : 4095 mb

Uhops

Üye
Daha öncede kasıyormuydu?

Tozlanmış olabilir mi?

Konu Sahibi
daha 4-5 aylık bilgisayar pes2013 oynuyodum sorun yoktu.1 ay falan oynamadım sonra resident evil 6 yükledim kasıyor. pes 2014 yükledim kasıyor.açamıyorumda içini garantide olduğu için

o ekran kartıyla kasması normal bence(ki yüksek kalitede). ama sen yinede bilgisayarına temizlik yap.

Konu Sahibi
800x600de bile kasıyo bu bakalım bide antivirüsten geçiriyim bi temizliyim ne olacak...

4100 işlemci al 8gb ram koy. 5500 serisi ile oyun oyna kasıyor de

Tabi kasar

Tepkiler: GDDR5

Aligzl94

Üye
he ya aynı sorun bende de vardı. Harddiski değiştirdim (başka nedenden dolayı) sonra düzeldi ve tekrar pert saniyede 1 kaç kare yeniliyor (1-2 hz ÖR:battlefield2). Tabi bu normal ekran kartı diğer ekran kartı bozuk olduğu için(bunun için konu açtım) bu donan ekran kartını kullanmak zorunda kalıyorum. Bi çözüm bulabilirseniz bildirin PLEASE!!!!

sen git quad core işlemci al 8 gb ram tak giriş seviyesi ekran kartı kullan oldumu şimdi bu

Ha ben üsteki mesajını yanlış anlamışım, quad core işlemci al-8gb ram tak yazını okumuşum :
Hmm o kadar güzel sisteme dandik ekran kartı olur mu hiç belki de pc casper arada böyle yapar casper gider quad core işlemci takar 16 gb ram koyar gider giriş seviyesi ekran kartı takar böyle dengesiz marka işte

Uhops

Üye
Hmm o kadar güzel sisteme dandik ekran kartı olur mu hiç belki de pc casper arada böyle yapar casper gider quad core işlemci takar 16 gb ram koyar gider giriş seviyesi ekran kartı takar böyle dengesiz marka işte
3Gb Gt630m görmüştüm

MaxipmaN

Üye
o ekran kartı ne öyle komedi