Oyunlarda boyut problemi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enes-TD

Üye
    Konu Sahibi
S.a. Forumda yeniyim,

Yeni aldığım Nokia 5130 Xpress Music telefonuma dosya atmak için PC Suite programını indirdim. Daha sonra netten bulduğum birkaç oyunu attım. Fakat boyutu 1MB'tan büyük oyunları kabul etmiyor. Mp3 atıyorum, onları kabul ediyor. Ama .jar'larla ilgili bir sorunu var. Bu bir hata mı yoksa herkeste böyle i acaba, ayrıca bunu çözmenin yolu yok mu? 1MB'tan büyük oyunlar güzel olanlar zaten genel de.

Yardım lütfen... :)
 

Enes-TD

Üye
    Konu Sahibi
Dikkat ettiyseniz dosyaların .jar uzantılı yani java olduğunu zaten belirttim. 1MB altındaki tüm oyunları çalıştırıyor. boyutu 1023KB olanı açıyor 1024KB olanı açmıyor 1MB ve üstünü almıyor...

Nedeni nedir bir türlü anlayamadım...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt